دومین دوره آموزشی مارکتینگ اتومیشن اینترک به صورت رایگان برگزار می‌شود

۲۱ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اینترک

آکادمی اینترک وابسته به شرکت مارکتینگ اتومیشن اینترک، دومین دوره خود را در تاریخ ۹ تا ۱۴ مهرماه ۱۴۰۱ به صورت کاملا رایگان برگزار می‌کند. این دوره به صورت کاملا حضوری از ۱۱ صبح تا ۱۷ عصر در محل دیجی‌نکست برگزار خواهد شد.

پلتفرم‌های مارکتینگ اتومیشن نه تنها در ایران، بلکه در دنیا هم ابزارهای نسبتا جدیدی هستند که حالا به بخش اصلی ابزارهای پرفورمنس مارکتینگ تبدیل شده‌اند. متخصصین دیجیتال مارکتینگ با استفاده از مارکتینگ اتومیشن نرخ تبدیل کمپین‌های خود را به شکل چشمگیری افزایش می‌دهند و در عین حال هزینه مارکتینگ و زمان به نتیجه رسیدن آن را نیز کاهش خواهند داد.

در این دوره تمام آنچه که در استفاده از مارکتینگ اتومیشن و eCRM نیاز است به شرکت‌کننده‌ها آموزش داده می‌شود و افراد این فرصت را خواهند داشت که به صورت عینی و کاربردی با ابزارهای مارکتینگ اتومیشن کار کنند.

اینترک

«مهناز محمدی» مدیر مارکتینگ اینترک در این خصوص عنوان کرد: «آکادمی اینترک تا به امروز تنها دوره جامع مارکتینگ اتومیشن در ایران است و ما به منظور گسترش این دانش در ایران قدم برداشته‌ایم. خروجی بوت‌کمپ اول که با موفقیت انجام شد، آموزش ۳۰ متخصص مارکتینگ اتومیشن بود که پیش از آن تنها ۱۰۰ نفر متخصص این حوزه در ایران وجود داشت.

ما از آن‌جایی که می‌خواهیم افراد مستعد و پرتلاش به این دوره‌ها بیایند و در جهت مسئولیت اجتماعی خودمان، این دوره‌ها را کاملا رایگان برگزار می‌کنیم و تا آموزش کامل و استفاده صحیح از آن، در کنار دانش‌جویان هستیم.»

مهلت ثبت نام این دوره تا تاریخ ۲۶ ام شهریورماه ۱۴۰۱ از طریق وب‌سایت رسمی اینترک خواهد بود.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه