ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس مشخص شد

۳۰ مهر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 12 پرو مکس

بعد از منتشر شدن اطلاعاتی که نشان‌دهنده‌ی حافظه‌ی رم ۶ گیگابایتی آیفون ۱۲ پرو مکس بودند، به‌تازگی اطلاعات جدیدی در رابطه با ظرفیت باتری آیفون ۱۲ پرو مکس منتشر شده‌اند.

این اطلاعات جدید که توسط شرکت چینی TENAA منتشر شده‌اند، نشان می‌دهند که اپل در آیفون ۱۲ پرو مکس از باتری با ظرفیت ۳۶۸۷mAh استفاده کرده است. استفاده از باتری با این ظرفیت باعث شده است که ظرفیت باتری این آیفون جدید در حدود ۲۸۲mAh از آیفون ۱۱ پرو مکس که سال پیش شاهد رونمایی از آن بودیم کمتر باشد. آیفون ۱۱ پرو مکس دارای باتری با ظرفیت ۳۹۶۹mAh است.

ظرفیت باتری آیفون 12 پرو مکس

این اطلاعات جدید همچنین تأیید می‌کنند که اپل در آیفون ۱۲ پرو مکس از ۶ گیگابایت حافظه‌ی رم استفاده کرده است. قبل از آیفون ۱۲ پرو مکس شاهد منتشر شدن اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت باتری دیگر آیفون‌ها بودیم. بر اساس این اطلاعات آیفون ۱۲ و ۱۲ پرو با باتری با ظرفیت ۲۸۱۵mAh عرضه خواهند شد و اپل در آیفون ۱۲ مینی از باتری با ظرفیت ۲۲۲۷mAh استفاده کرده است.

با وجود استفاده از باتری با ظرفیت کمتر در آیفون‌های جدید، اپل ادعا کرده است که در زمان استفاده از این آیفون‌های جدید عمر باتری آن‌ها مشابه آیفون‌های سال پیش خواهد بود. با وجود اینکه اطلاعات مختلفی در رابطه با مصرف انرژی بهینه توسط چیپست جدید A14 Bionic منتشر شده‌اند، اما بررسی‌های اولیه نشان می‌دهند که آیفون‌های ۱۲ و ۱۲ پرو نمی‌توانند عمر باتری مشابه با آیفون ۱۱ پرو را ارائه دهند.

منتظر هستیم تا ببینیم که آیفون ۱۲ مینی و آیفون ۱۲ پرو مکس در زمان بررسی در مقایسه با آیفون‌های ۱۱ در زمینه‌ی باتری چگونه عمل خواهند کرد.

منبع: GSMArena

راهنمای خرید آیفون
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه