آیفون ۱۳ پرو مکس را با شارژر مناسب می‌توانید بسیار سریع‌تر شارژ کنید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آیفون 13 پرو مکس

بر اساس تست‌های انجام شده، آیفون ۱۳ پرو مکس از سرعت شارژ بالاتری نسبت به دیگر مدل‌های این خانواده بهره می‌برد و حداکثر سرعت شارژ این گوشی به ۲۷ وات می‌رسد. این یعنی در صورتی که از شارژر ۳۰ وات استفاده کنید، شارژ کامل گوشی در عرض کمتر از ۹۰ دقیقه انجام می‌شود.

این در حالی است که حداکثر سرعت شارژ سری آیفون ۱۲ فقط ۲۲ وات بود و اپل سرعت شارژ آیفون ۱۲ پرو مکس را ۵ وات افزایش داده است. از طرف دیگر، کاربران آیفون ۱۳ پرو باید به سرعت ۲۰ وات بسنده کنند و سرعت شارژ بی‌سیم هم به ۱۵ وات محدود شده است. اگر برای آیفون ۱۳ پرو مکس دنبال شارژر ۳۰ وات مناسب هستید، می‌توانید از شارژر همراه نسل جدید مک‌بوک ایر و مک‌بوک پرو استفاده کنید که به ترتیب سرعت ۳۰ و ۶۱ وات دارند و می‌توانند حداکثر سرعت شارژ را برای آیفون ۱۳ پرو مکس ارائه کنند.

آیفون 13 پرو مکس

از طرف دیگر، بهتر است شارژرهای موجود در خانه را هم نگاهی بیندازید. اگر کنار بدنه‌ی شارژر عدد مربوط به وات ثبت نشده، با ضرب کردن اعداد مربوط به آمپر و ولتاژ می‌توانید توان شارژر مدنظر را بر حسب وات به دست آورید.

اگر هم می‌خواهید شارژر ۳۰ وات را از اپل بخرید، این شرکت چنین شارژری را با قیمت ۴۹ دلار راهی بازار کرده است. از طرف دیگر شرکت‌های متعددی شارژرهای ۳۰ وات را عرضه کرده‌اند ولی بر اساس بررسی‌های صورت گرفته، باید شارژر مبتنی بر ۹ ولت و ۳ آمپر را بخرید. زیرا حتی اگر شارژر بتواند حداکثر سرعت شارژ ۳۰ وات را ارائه دهد ولی آمپر و ولتاژ آن مطابق با این اعداد نباشد، گویا آیفون ۱۳ پرو مکس با حداکثر سرعت شارژ نخواهد شد.

منبع: The Verge

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

۲ دیدگاه
  1. صالح

    داداش ۳۰ وات خیلی سرعت پایینی هست همین گوشی من نوت۱۰ شیائومی هست یه گوشی عادی با شارژر ۳۳ وات شارژ می شه داخل ۷۴دقیقه گوشیم شارژش پر میشه
    یا گوشی می میکس ۴ شیائومی با شارژر ۱۲۰وات شارژ می شه و ۱۵دقیقه شارژش پر می شه

  2. جمال امید

    اما اون شرژ مناسب تو جعبه ش نیست:)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما