شخصیت بعدی بازی اونجرز ثور زن خواهد بود

۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۷:۳۰ ۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
avengers game jane foster

حدود ۵ ماه از آخرین باری که بازی انتقام جویان مارول (Marvel’s Avengers) یک شخصیت جدید دریافت کرده است، می‌گذرد. البته کاراکتر عرضه شده، مرد عنکبوتی (Spiderman) تنها برای کنسول پلی‌استیشن در دسترس بود. حال شرکت سازنده این بازی به نام کریستال داینامیکس (Crystal Dynamics) تأیید کرده است که یک قهرمان دیگر به بازی اضافه خواهد شد. نام قهرمان جدید انتقام جویان، جین فاستر (Jane Foster) از دنیای ثور (Thor) است.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از این کاراکتر منتشر نشده است. با اینحال طبق چیزی که گفته شده جین فاستر شباهت‌های زیادی به ثور موجود در بازی دارد. با اینحال یک کپی دقیق نیست. به دلیل اینکه برخی شاخصه‌ها تنها برای جین هستند. اینکه این کاراکتر در چه زمانی به بازی اضافه خواهد شد نیز هنوز مشخص نیست. با اینحال کریستال داینامیکس اعلام کرده که جزئی از به روزرسانی شماره ۲.۵ خواهد بود.

Jane Foster انتقام جویان

در زمان عرضه بازی انتقام جویان نتوانست توجه منتقدان و مخاطبان را به خود جلب کند.

امکان دارد که جین فاستر در تابستان به بازی انتقام جویان اضافه شود. به دلیل اینکه این کاراکتر در فیلم ثور: عشق و رعد (Thor: Love and Thunder) نیز حضور دارد. این فیلم در ماه جولای عرضه شده که در زمان تابستان است. اگر مارول تصمیم داشته باشد تا طرفداران ثور را به سمت این بازی سوق دهد، باید اینکار را انجام دهد.

کریستال داینامیکس اعلام کرد که همچنان به بهبود این بازی ادامه خواهد داد. بازی انتقام جویان مارول در زمان عرضه اصلاً عملکرد خوبی نداشت. با اینحال شرکت سازنده در طول این مدت سعی کرده تا مشکلات عنوان خود را بهبود بخشد. با اینحال این بازی همچنان طرفداران زیادی ندارد. البته حضور آن روی سرویس گیم‌پس (Game Pass) باعث شد تا افراد بیشتری به سمت تجربه آن ترغیب شوند.

قرار شده در آینده رویدادهای بیشتری برای این بازی وجود داشته باشند. به همین دلیل بازیکنان نیز پاداش‌های متفاوتی از هر رویداد بدست خواهند آورد. نتیجه این کار تنوع بیشتر در بازی خواهد شد. از طرفی تعدادی موارد جدید در هر رویداد به بازی اضافه می‌شود. کریستال داینامیکس تمام تلاش خود را می‌کند تا این بازی یکی از متنوع‌ترین موارد در بازار باشد. با اینکار رقبای کمتری داشته و طرفداران مارول نیز از آن لذت خواهند برد.

منبع: Eurogamers.net

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar saeid_biologist

    بدترین بازی تاریخ کریستال داینامیکس