انتشار اولین آپدیت بزرگ eFootball تا بهار سال آینده تأخیر خورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی eFootball

کونامی اعلام کرده است که اولین آپدیت بزرگ بازی فوتبالی eFootball که قرار بود در ماه جاری عرضه شود، تا بهار ۲۰۲۲ با تأخیر مواجه شده است.

نسخه‌ای که در حال حاضر از eFootball منتشر شده، در واقع بیشتر به نسخه‌ی نمایشی (دمو) شباهت دارد. به همین خاطر قرار بود اولین آپدیت بزرگ بازی که ورژن آن را به ورژن ۱ ارتقا می‌داد، در ۱۱ نوامبر عرضه شود. با این حال، اکنون عرضه‌ی آن به چند ماه دیگر موکول شده است. در گذشته وعده داده شده بود که آپدیت ورژن ۱.۰ چند بخش جدید را به eFootball اضافه خواهد کرد. یکی از این بخش‌های جدید، Creative Teams نام دارد که چیزی مشابه بخش myClub در بازی‌های قبلی PES یا بخش «فیفا آلتیمیت تیم» در بازی فیفا است.

این آپدیت همچنین قرار است یک سیستم جدید برای بسته‌های الحاقی بازی و پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای اثر معرفی کند. هرچند کونامی از همان ماه سپتامبر یک بسته‌ی الحاقی ۴۰ دلاری را برای فروش قرار داده بود که وقتی آپدیت ۱ بازی منتشر شود، چند بازیکن ویژه را در این حالت جدید Creative Teams به شما می‌دهد. این خود از همان ابتدا هم عجیب بود که آن‌ها فروش بسته‌ی الحاقی خاصی را در دستور کار قرار داده بودند که ویژگی‌های آن چند ماه پس از عرضه‌ی اولیه‌ی بازی در دسترس قرار می‌گرفت.

اکنون، به خاطر این تأخیر، کونامی اعلام کرده که فرآیند بازپرداخت هزینه‌ی این بسته‌های الحاقی را به بازیکنان دنبال خواهد کرد. همچنین آن‌ها اشاره کرده‌اند که اگر بازیکنی آن را پیش‌خرید کرده، اکنون باید بازی را حذف و دوباره آن را دانلود کند.

eFootball

کونامی در بخشی از بیانیه‌ی خود اعلام کرده است‌:‌ «ما به‌سختی تلاش کرده‌ایم تا یک به‌روزرسانی را عرضه کنیم که محتوای جدیدی را به بازی بیاورد. این محتوای تازه شامل بخش جدیدی است که می‌توانید با یک تیم اورجینال به تجربه‌ی بازی پرداخته و خود را در طول فصول مختلف قوی کنید. همچنین این آپدیت قرار بود پشتیبانی بازی برای گوشی‌های موبایل را هم در تاریخ ۱۱ نوامبر ۲۰۲۱ فراهم کند. متأسفانه ما به این نتیجه رسیده‌ایم که برای تحویل محصول باکیفیتی که بتواند انتظارات کاربران را برآورده ‌کند، به زمان بیشتری نیاز است و به همین خاطر تصمیم گرفتیم که عرضه‌ی آن را تا بهار ۲۰۲۲ به تعویق بیندازیم.»

در حال حاضر، بازی رایگان eFootball دارای بخش‌ مسابقه‌ی عادی و بخشی هم برای تجربه‌ی آنلاین بازی است که البته محدودیت‌هایی هم در آن وجود دارد و فعلا فقط چند تیم در بازی وجود دارند. اگرچه کونامی انتشار اولین آپدیت بزرگ خود را چند ماه به تأخیر انداخته است اما آن‌ها به‌صورت مداوم روی عرضه‌ی آپدیت‌‌ها و بهینه‌سازی‌های کوچک که بعضی از باگ‌های بسیار بازی را برطرف می‌کنند، کار کرده است. همین چند روز پیش بود که کونامی اعلام کرد با بهینه‌ساز جدید بازی چیزی حدود ۶۰ باگ گزارش‌شده برطرف شده‌اند.

در حالی که کونامی قصد دارد در این مدت‌ با گوش دادن به بازخوردهای طرفداران بعضی از باگ‌های و مشکلات بازی را برطرف کند اما از آنجایی که حجم مشکلات نسخه‌ی اولیه‌ی بازی بسیار زیاد بوده، مشخص نیست که کونامی تا چه اندازه در هدف خود موفق شود و بتواند توجه بازیکنان را تا عرضه‌ی اولین به‌روزرسانی بزرگ بازی جلب کند.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما