آیفون‌های ۲۰۲۲ احتمالا حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر خواهند داشت

۴ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
حشگر اثر انگشت زیر نمایشگر آیفون

مشهورترین تحلیلگر محصولات اپل، مینگ چی کو، به‌تازگی گفته که اپل ممکن است در سال ۲۰۲۲ از سنسور تشخیص اثر انگشت Touch ID در زیر نمایشگر برخی مدل‌های آیفون استفاده کند.

این تحلیلگر در گزارش جدید منتشر شده برای سرمایه‌گذران، گفته است که اپل می‌خواهد از چهار مدل آیفون در سال ۲۰۲۲ رونمایی کند. البته باید گفت که این شخص پیش‌تر گفته بود که آیفون‌ ۱۳ مینی آخرین نسل از آیفون مینی است که اپل با نمایشگر ۵٫۴ عرضه خواهد کرد.

در این گزارش تازه منتشر شده توسط این شخص، کو با تأکید دوباره‌ی بر روی صحبت‌های قبلی خود عنوان کرده است که آیفون‌های معرفی شده در سال ۲۰۲۲ دارای دو عضو با نمایشگر ۶٫۱ اینچ و دو عضو دیگر با نمایشگر ۶٫۷ اینچ خواهند بود.

مدل رده‌پایین آیفون با نمایشگر ۶٫۷ اینچ، قیمتی کمتر از ۹۰۰ دلار خواهد داشت و در آن از برخی ویژگی‌ها مانند سنسور تشخیص اثر انگشت Touch ID در زیر نمایشگر استفاده نشده است تا اپل بتواند با استفاده از این کار قیمت نهایی این آیفون را کاهش دهد. برای اطلاع باید بگوییم آیفون ۶٫۷ اینچی که اپل اکنون به فروش می‌رساند آیفون ۱۲ پرو مکس است که دارای قیمت پایه‌ی ۱۰۹۹ دلار است.

کو همچنین جزئیات دیگری را هم درباره‌ی بهبود‌های صورت گرفته در دوربین آیفون‌های ۲۰۲۲ منتشر کرده است. این تحلیلگر می‌گوید که اپل در مدل‌های رده‌بالای آیفون‌های ۲۰۲۲ با نمایشگر ۶٫۱ و ۶٫۷ اینچ از دوربین فوق‌عریض بهبود یافته‌ی ۴۸ مگاپیکسلی استفاده خواهد کرد.

در ضمن کو در این گزارش تازه منتشر شده، دوباره تکرار کرده است که اپل می‌خواهد در شش ماه‌ی اول سال ۲۰۲۲ از نسل جدید آیفون SE با پشتیبانی از فناوری ارتباطی ۵G رونمایی کند. کو درباره‌ی نسل بعدی آیفون SE می‌گوید که این گوشی ارزان‌ترین آیفون ۵G است که اپل تولید خواهد کرد و دارای طراحی ظاهری مشابه نسل کنونی این آیفون و پردازنده‌ی جدیدی است.

منبع: MacRumors

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه