LG V20 فردا معرفی می‌شود؛ آخرین خبرها می‌گویند این گوشی ماژولار نیست

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در ماه‌های گذشته شایعات و اخبار متفاوتی درباره گوشی جدید شرکت ال‌جی شنیده‌ایم. ال‌جی V20 گوشی جدید ال‌جی است که فردا معرفی می‌شود و اولین گوشی‌ هوشمندی خواهد بود که به اندروید نوقا مجهز است. پیش از این شایعاتی مطرح شده بود که شاید این گوشی هم مانند ال‌جی G5 ساختار ماژولار داشته باشد و برخی لوازم جانبی برای آن عرضه شوند اما یک گزارش جدید حاکی از این است که این گوشی ماژولار نیست و از این نظر شباهتی با ال‌جی G5 ندارد.

رسانه‌ها گزارش داده‌اند که ال‌جی V20 مانند ال‌جی G5 ماژولار نیست اما ظاهرا از برخی جهات منعطف است به عنوان مثال کاربران به راحتی می‌توانند به باتری این گوشی دسترسی داشته باشند.

شرکت ال‌جی از فروش گوشی G5 چندان راضی نبود به شکلی که تعدادی از مدیران بخش موبایل خود را از کار برکنار کرد. این شرکت قصد دارد با عرضه گوشی جدید خود خسارت‌های ناشی از فروش نه‌چندان موفق پرچم‌دار خود را جبران کند. شاید یکی از دلایل ماژولار نبودن ال‌جی V20 هم همین متفاوت بودن آن با G5 است تا اثر بهتری در ذهن مخاطبان بگذارد. به هر حال این گوشی جدید ال‌جی هم فردا معرفی می‌شود و به مجموعه شایعات پیرامون ویژگی‌هایش پایان می‌دهد.

منبع: Ubergizmo


Birthday_Footerبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
 1. repairman

  قضیه چیه ؟
  جدیدا شرکتا دارن قابلیت ها رو از گوشی هاشون کم میکننن ؟

  lg داره ماژولار رو برمیداره
  apple داره جک هدفون رو برمیداره

 2. بیژن

  به شدت میخوامش

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما