پابجی جدید با تم وسترن در راه است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
پابجی وسترن

عرضه‌ی محتوای جدید و پشتیبانی مداوم لازمه‌ی بقای بازی‌های چندنفره‌‌ است. طبیعی است که در کنار محتوای جدیدی که برای بازی‌های مشابه عرضه می‌شود، شرکت سازنده‌ی پابجی هم برای گسترش جهان خود و افزایش طرفدارانش برنامه‌های جالبی را تدارک دیده باشد. دنباله‌های رسمی، نسخه‌های فرعی و محتوای اضافی مختلفی در راه این مجموعه‌ی بازی پرطرفدار است که همگی قصد دارند جهان این اثر را گسترش دهند.

با توجه به اطلاعاتی که در گذشته منتشر شد، از بازی موبایلی جدید PUBG: New State آگاهی داریم و همچنین می‌دانیم که بازی ترسناک The Callisto Protocol که به‌ نوعی می‌توان آن را دنباله‌ی معنوی «دد اسپیس» به حساب آورد، در جهان بازی پابجی رخ خواهند داد. با این حال، در کنار این آثار، به نظر می‌رسد که اثر دیگری هم وجود دارد که با نام رمز Project Cowboy شناخته می‌شود و قرار است عنوانی مشابه پابجی و با مضمون وسترن باشد.

پابجی وسترن

رسانه‌‌ی کره‌ای Bloter یک آگهی شغلی از سایت شرکت Krafton، شرکت مادر بازی پابجی، پیدا کرده است که در آن به یک بازی تیراندازی (شوتر) اپن ورلد اشاره شده است که قرار است به‌صورت مستقل برای کنسول‌ها و کامپیوترهای شخصی منتشر شود. گویا Krafton به این رسانه اعلام کرده این پروژه که با نام رمز «پروژه‌ کابوی» (Project Cowboy) شناخته می‌شود، یک عنوان جدید است که با توجه به ژانر بتل رویال ساخته خواهد شد. PlayerIGN که یکی از معروف‌ترین دیتا ماینرهای بازی پابجی است، با واکاوی داده‌ها این پروژه را به‌عنوان حالت سفارشی وسترن بازی پابجی خطاب کرده است که در آن فقط سلاح‌های غرب کهن وجود خواهد داشت.

با شرکت Krafton ارتباط برقرار کرده تا درباره‌ی این موضوع سؤال کند اما این شرکت اعلام کرده که در حال حاضر درباره‌ی Project Cowboy چیزی برای اشتراک‌گذاری ندارد.

پابجی وسترن

هرچند هنوز اطلاعات زیادی را درباره‌ی این پروژه نمی‌دانیم و کمی برایمان مرموز است اما شرکت سازند‌ه‌ی بازی پابجی در گذشته بارها به‌صورت آشکار اعلام کرده است که قصد دارد جهان این اثر را با مجموعه‌ آثار دیگر گسترش دهد و اکنون به نظر می‌رسد که Project Cowboy می‌تواند یک گزینه‌ی مناسب برای حرکت در مسیر این هدف باشد. اثری در ژانر و حال و هوای پابجی که در محیطی وسترن جریان خواهد داشت، خواسته‌ای است که به احتمال زیاد بتواند عده‌ی قابل‌توجهی از طرفداران پابجی را به خود جلب کند و همچنین باعث گسترش بیشتر جهان این اثر شود. به هر حال، هر چقدر هم ابعاد مختلف را در نظر بگیریم، این پروژه بیش از بازی ترسناکی مثل The Callisto Protocol می‌تواند به پابجی و جهانش ارتباط داشته باشد.

علاوه بر این‌ها، نباید فراموش کرد که نسخه‌ی عادی و اصلی بازی پابجی هم قرار است در سال جاری چند به‌روزرسانی مختلف دریافت کند که در جریان آن‌ها دو نقشه‌ی جدید و نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی نقشه‌ی میرامار به پابجی اضافه خواهند شد.

منبع: Eurogamer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما