تاریخ عرضه‌ی بازی اونجرز با نمایش تریلر آن مشخص شد

امیرحسین میرزایی ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۴۵ ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تاریخ عرضه بازی اونجرز

در کنفرانس شرکت بازی‌سازی اسکوئر انیکس در رویداد E3 2019 شاهد اولین نمایش بازی اونجرز بودیم. استودیوی بازی‌سازی «کریستال داینامیکز»، سازنده‌ی این بازی، رسما اولین تریلر آن را به نمایش گذاشت و تاریخ عرضه بازی اونجرز را هم مشخص کرد. بازی Marvel’s Avengers قرار است در ماه می سال ۲۰۲۰ عرضه شود.

تا به امروز هیچ اطلاعاتی از بازی در اختیار نداشتیم، جز این که سازندگان مجموعه بازی‌های توم ریدر مشغول کار روی یک بازی اونجرز هستند. با این حال، به لطف نمایش بازی Marvel’s Avengers در کنفرانس اسکوئر انیکس، در حال حاضر می‌دانیم که این بازی، یک بازی داستان-محور سینمایی است که به بازی‌کننده‌ها اجازه می‌دهد در نقش قهرمانان گروه اونجرز، مراحل مختلفی را به پایان برسانند.

تاریخ عرضه بازی اونجرز برای روز ۲۰ می سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه ریزی شده.

قصه‌ی بازی در سال‌های مختلفی روایت می‌شود. در ابتدای کار، کاپیتان امریکا، هالک، آیرون من، بلک ویدو و ثور برای راه اندازی پایگاه جدید اونجرز به سان‌فرانسیسکو رفته‌اند. آن‌ها همچنین می‌خواهند از یک جت هوایی هم که با انرژی جدیدی کار می‌کنند، پرده برداری کنند. با این حال، در پی یک توطئه، انفجار بزرگی صورت می‌گیرد و همه چیز خراب می‌شود. تقصیرها را به گردن اونجرز می‌اندازند و این گروه هم از یکدیگر جدا می‌شوند.

سال‌ها از این اتقافات گذشته و فعالیت ابرقهرمانان غیرقانونی شده است، ولی خطر تازه‌ای دنیا را تهدید می‌کند و قهرمانان گروه اونجرز هم تصمیم می‌گیرند تا دوباره کنار یکدیگر بیایند تا با این خطر مبارزه کنند.

بازی Marvel's Avengers

پنج ابرقهرمان اصلی گروه اونجرز، قصه‌ی بازی را دنبال خواهند کرد. در بازی می‌توان کنترل شخصیت‌های «کاپیتان امریکا»، «آیرون من»، «هالک»، «ثور» و «بلک ویدو» را برعهده گرفت. مراحل بازی هم به صورت تک نفره و هم به صورت چهار نفره قابل بازی است. برخی از مراحل را فقط می‌توان تک نفره تجربه کرد و برخی دیگر، چند نفره هستند.

با پیشرفت در بازی، می‌توان مهارت‌های مختلفی برای هر ابرقهرمان آزاد کرد و توانایی‌های گروه اونجرز را به شکل‌های مختلفی پیشرفت داد. لباس‌های مختلفی هم برای این ابرقهرمنان در بازی قرار داده شده است.

زمان عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers برای روز ۲۰ می سال ۲۰۲۰ میلادی برنامه ریزی شده و بازی قرار است روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴، رایانه‌های شخصی و گوگل استیدیا عرضه شود.

مطمئنا تا زمان عرضه‌ی بازی، جزییات بیشتری از آن منتشر خواهند شد.

می‌توانید در ادامه تریلری که از بازی Marvel’s Avengers منتشر شده است را ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ comment
  1. Avatar farham

    قطعا بازی اتیغه ای از آب درمیاد 😐

    1. Avatar یاسین

      با چه دلیلی این مزخرفات رو میگی