عرضه‌ی Marvel’s Avengers به شهریور ماه موکول شد

۱ بهمن ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
عرضه بازی Marvel's Avengers

در حالی که قرار بود بازی اونجرز (Marvel’s Avengers) اوایل بهار سال آینده عرضه شود، شرکت اسکوئر انیکس خبر از تاخیر چند ماهه‌ی این بازی داده است. عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers تا ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ به عقب افتاده است.

استودیوی بازی‌سازی کریستال داینامیکس، سازنده‌ی بازی اونجرز، در بیانیه‌ای از دلایل خود برای تاخیر بازی گفته است:

بازی در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

«در کریستال داینامیکس، از ابتدای کار این هدف را برای خود مشخص کردیم تا بهترین تجربه‌ی ممکن از یک بازی اونجرز را ارایه دهیم. در راستای تحقق این هدف، تصمیم سختی گرفته‌ایم تا تاریخ عرضه‌ی بازی Marvel’s Avengers را به ۴ سپتامبر ۲۰۲۰ موکول کنیم.

به عنوان طرفداران اونجرز، برای خود ما افتخاری است که با این شخصیت‌های افسانه‌ای کار کنیم و می‌دانیم که این قهرمان‌ها چه ارزشی برای‌ما و دیگر طرفداران در تمام دنیا دارند. زمانی که تصمیم به ساخت Marvel’s Avengers گرفتیم، به خود تعهد دادیم تا یک بخش داستانی کاملا جدید و بخش چند نفره‌ی جذابی را در بازی قرار دهیم و برای سال‌ها با محتوای جدید از بازی پشتیبانی کنیم. با همین هدف، زمان بیشتری که برای توسعه‌ی بازی در نظر گرفته‌ایم را به پرداخت و تنظیم آن به بالاترین سطح استانداردی که طرفداران از ما انتظار و استحقاق آن را دارند، صرف خواهیم کرد.

بازی Marvel's Avengers

تیم‌های مختلفی که در بخش‌های مختلف دنیا مشغول کار روی Marvel’s Avengers هستند، از پشتیبانی و حمایتی که به ما نشان داده‌اید، تشکر می‌کنند. اشتیاق و بازخورد شماست که به ما انرژی می‌دهد و امیدواریم به زودی به شما بخش‌های بیشتری از بازی را نشان دهیم. به خاطر تاخیر عذرخواهی می‌کنیم و مطمئن هستیم که این انتظار، ارزشش را خواهد داشت.»

بازی Marvel’s Avengers به بازی‌کننده‌ها اجازه خواهد داد تا کنترل شخصیت‌های مختلف دنیای مارول را به دست بگیرند و آن‌ها را برای استفاده در مراحل مختلف بازی، شخصی‌سازی کنند.

اگر با تاخیر دوباره‌ی مواجه نشویم، بازی در روز ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ روی پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، کامپیوتر و گوگل استیدیا عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar saeid_biologist

    بازیه از پایه مشکل داره. وقتی iron man ریش ستاری داره نشون میده بقیه چیزهاش هم چقدر با دنیای مارول فاصله داره.

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه