از لباس‌های اسپایدرمن در بازی اونجرز رونمایی شد

۳۰ آبان ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
اسپایدرمن در بازی اونجرز

اسپایدرمن به‌عنوان بخشی از یک به‌روزرسانی بازی اونجرز قرار است در ۳۰ نوامبر ۲۰۲۱ (۹ آذر ۱۴۰۰) به آن اضافه شود. استودیوی کریستال داینامیکس به‌تازگی برخی از لباس‌هایی را که مردعنکبوتی قرار است در قالب آن‌ها ظاهر شود، به نمایش گذاشته است. در میان این لباس‌ها، نمونه‌هایی بر اساس ظاهر او از کمیک‌های Secret War و Spider-Man Noir وجود دارد.

لباسیک کلاسیک همان‌طور که از نامش پیدا است، بر اساس طرح‌های اصلی مرد عنکبوتی استیو دیتکو، با بخش‌های پارچه‌ای آبی و قرمز و طرح تارهای مشکی است. این ظاهر به‌روزشده‌ی طرح سفارشی و اصلی این شخصیت در بازی اونجرز است. اگر کمی به لباس‌های مردعنکبوتی در بازی‌های اینسامنیاک گیمز بیشتر توجه کنیم، بافت‌ها و لنزهای چشمی بیشتری دارد که از آثار هنری جان رومیتا الهام گرفته شده است.

لباس پیش فرض مردعنکبوتی در بازی اونجرز

لباس اصلی اسپایدرمن در بازی اونجرز

لباس Bugle Boy، مرد عنکبوتی را با شلوار جین، پیراهن، ژاکت و دوربین SLR روی شانه‌اش می‌پوشاند. این اشاره‌ای به هویت عادی پیتر پارکر به‌عنوان عکاس روزنامه‌ی دیلی بیوگل است. اگر برای شما کمی ساده و غیرقهرمانانه است، می‌توانید یک ظاهر علمی‌تخیلی و قهرمانانه‌ را در لباس جنگ مخفی او بیابید که با الهام از آثار گابریل دل‌اتو از کمیک‌های جنگ مخفی طراحی شده است.

دو لباس Spider-Armor وجود دارد و با نام‌های Mk I و Mk III تکامل طراحی زرهی لباس‌های این شخصیت را نشان می‌دهند. اولین مورد، بر اساس یک تصویر هنری از شماره‌ی ۱۰۰ کمیک Web of Spider-Man، ظاهری تقریبا شبیه لباس ورزش هاکی و کلاه ایمنی الهام گرفته از موتور سیکلت دارد. در همین حال، Mk III از لباس Ends of the Earth از شماره‌ی ۶۸۲ کمیک Amazing Spider-Man الهام گرفته شده و دارای بخش‌های زرهی بسیار شیک‌تر و سنگین‌تر است که با فلزی قرمز رنگ‌آمیزی شده‌اند.

لباس Bugle Boy

نمایی از لباس Bugle Boy

لباس نهایی نشان داده شده در به‌روزرسانی اخیر، لباس نوآر بود که از سری کمیک Spider-Man: Noir الهام گرفته شده است. بر اساس طراحی کارمین دی جاندومنیکو، ماسک صورت اسپایدرمن با لنزهای عینک‌مانند ظاهری شبیه ماسک‌های خلبانی دارد و ژاکت او از نشان معروف اسپایدرمن میزبانی می‌کند.کریستال داینامیکس خاطر نشان کرده که این لباس ها فقط برخی از طرح‌های نهایی هستند و تا قبل از اضافه شدن اسپایدرمن به بازی اونجرز، موارد بیشتری در شبکه‌های اجتماعی معرفی خواهند شد.

اسپایدرمن تنها روی نسخه‌های پلی‌استیشن بازی اونجرز، به‌عنوان بخشی از رویداد قهرمانی With Great Power حضور پیدا خواهد کرد. این تغییر عمده‌ی بعدی برای بازی پس از حذف بوسترهای XP پولی خواهد بود. در ادامه تصاویر بیشتری از زره‌های معرفی شده آمده است.

منبع: IGN

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه