ببینید؛ تریلرهای جدید اسپایدرمن ۲ به گیم‌پلی و لباس‌های مختلف می‌پردازند

۲۷ شهریور ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
اسپایدرمن 2

استودیوی اینسامنیاک گیمز (Insomniac Games) به تازگی تریلرهای جدیدی از بازی اسپایدرمن ۲ منتشر کرده که یکی از آن‌ها به گیم‌پلی و دیگری به محتویات نسخه‌ی دیجیتال دلوکس بازی می‌پردازد.

در ویدیوی مربوط به گیم‌پلی، برایان اینتیهار (Bryan Intihar)، کارگردان خلاقیت بازی، نگاهی به نیویورک توسعه یافته را به بازیکنان ارائه می‌دهد که شامل مکان‌های جدید، سیستم پیمایش هیجان‌انگیر، جابه‌جایی تقریبا فوری بین قهرمانان، تنوع بالا از شخصیت‌های شرور، توانایی‌ها و ابزاری‌های جدید و در نهایت لباس‌های متنوع خواهد بود.

طبق گفته‌های اینتیهار، نقشه‌ی بازی Marvel’s Spider-Man 2 تقریبا دو برابر از قبل شده و بازیکنان در آن در مناطق مشهور سراسر کوئینز و بروکلین تاب خواهند خورد. از طرفی با ماموریت‌های داستانی، ماموریت‌های جانبی و فعالیت‌های شهری مختلف، این گسترش نقشه همچنین به معنای گزینه‌های پیمایش سریع‌تر مانند بال‌هایی برای پرواز (Web Wings) است که می‌تواند با تاب خوردن‌ سنتی به وسیله‌ی تار برای حرکت با سرعت‌ بیشتر ترکیب شود. بازیکنان همچنین می‌توانند به لطف قدرت پلی‌استیشن ۵، تقریبا به صورت آنی بین پیتر پارکر و مایلز مورالز در دنیای باز بازی جابه‌جا شوند. این دو هر کدام داستان‌های جانبی و جداگانه‌ی خود را برای کشف در سراسر شهر خواهند داشت. البته ظاهرا برخی از فعالیت‌ها را می‌توان با هر یک از مردان عنکبوتی انجام داد.

اسپایدرمن 2

در اسپایدرمن ۲، مجموعه‌ای از توانایی‌ها و مهارت‌های جدید برای قهرمانان وجود دارد. قدرت‌های سیمبیوتی و بازوهای عنکبوتی جدید پیت، تهاجمی و بی‌رحمانه هستند. در همین حال، مایلز به توانایی‌های بیوالکتریک تکامل‌یافته‌ی خود روی می‌آورد. با استفاده از یک طرح کنترلی ساده و گیرا، این توانایی‌ها را می‌توانید به راحتی با هم ترکیب کنید و آن‌ها را در مبارزاتی به سبکی کاملا جدید استفاده کنید.

در این میان با ۶۵ لباس موجود در بازی که شامل طرح‌های اصلی جدید و موارد دلخواه طرفداران از فیلم‌ها و کمیک‌ها می‌شود، بازیکنان لباس‌های گسترده‌ای برای استفاده در این نسخه خواهند داشت. از طرفی وجود طرح‌های رنگی مختلف برای هر لباس باعث شده که بیش از ۲۰۰ طرح متنوع در دسترس بازیکنان قرار گیرد.

اسپایدرمن 2

نسخه‌ی دیجیتال دلوکس اسپایدرمن ۲ با ۱۰ لباس انحصاری، آیتم‌های اضافی برای حالت عکاسی بازی و ۲ امتیاز مهارت در دسترس قرار خواهد گرفت. یکی از تریلرهای منتشر شده به این لباس‌ها می‌پردازد. این ده لباس شامل لباس Apunkalyptic با فناوری کم، لباس Stone Monkey با الهام از افسانه‌های چینی، لباس Tactical با الهام از رسانه‌های ژاپنی و دنیای کمیک‌بوک، لباس Aurantia با ظاهری جذاب و مخفیانه، لباس ۲۵th Century با ظاهری فوق‌العاده مدرن، لباس The EnC0ded با ظاهری سایبرپانکی، لباس Biomechanical با الهام از انیمه، لباس Red Spectre با رنگبندی شیک و قرمز، لباس Tokusatsu با الهام از ژانر Tokusatsu و لباس Agimat با ظاهری الهام گرفته از قبایل بومی فیلیپین می‌شود.

بازی اسپایدرمن ۲ در ۲۰ اکتبر (۲۸ مهر) سال جاری به صورت انحصاری برای پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد. در ادامه می‌توانید تریلرها و تصاویر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه