مکس پین ۱ و ۲ توسط سازندگان اصلی بازسازی می‌شود

۱۸ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
max payne

شرکت رمدی (Remedy) اعلام کرد که بازی مکس پین ۱ و ۲ (Max Payne 1 & 2) را بازسازی خواهد کرد. این دو عنوان در قالب یک بازی عرضه شده و برای کنسول‌های نسل ۹ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد. شرکت رمدی با صاحب مجموعه مکس پین، راکستار (Rockstar)، به توافق رسیده است تا بازسازی این عناوین را به دست بگیرد.

رئیس راکستار در یک بیانیه گفت:

ما بسیار خوشحال هستیم که با شرکت رمدی در بازسازی مجموعه مکس پین همکاری خواهیم کرد. ما از طرفداران کارهای این شرکت بوده و برای این بازسازی بسیار اشتیاق داریم.

رئیس شرکت رمدی نیز در مصاحبه‌ای گفت:

مکس پین همواره جایگاه خاصی در قلب کارمندان ما داشته است. ما می‌دانیم که این مجموعه طرفداران بسیار زیادی در دنیای گیمینگ نیز دارد. ما برای همکاری با شرکت راکستار بسیار شوق داشته و می‌خواهیم اکشن و داستان مکس پین را به شکل مدرن ارائه دهیم.

طبق قراردادی که منتشر شده شرکت رمدی مسئول ساخت هر دو عنوان است. البته این شرکت اعلام کرده که مکس پین ۱ و ۲ را به صورت یک بازی منتشر کرده و از موتور Northlight نیز استفاده خواهد کرد. بودجه این پروژه توسط شرکت راکستار تأمین خواهد شد. این بودجه به اندازه‌ای خواهد بود که رمدی باید به اندازه عناوین دیگر خود روی آن وقت بگذارد. رمدی نیز پس از اینکه راکستار به طور کامل مقدار پولی که برای ساخت، انتشار و تبلیغ این بازی هزینه کرده را پس گرفت، دسترس کامل به این دو عنوان خواهد داشت.

بازسازی مکس پین

در حال حاضر بازسازی مکس پین در مراحل اولیه ساخت قرار دارد. به همین دلیل مدت زیادی طول خواهد کشید تا عرضه شود. با اینحال این دو عنوان تأثیر بسیاری در دنیای گیمینگ داشته و حال گیمرهای جدید نیز به آن دسترسی خواهد داشت. گیمرهای قدیمی نیز برای حس نوستالژی قطعاً از آن لذت خواهند برد.

رابطه بین رمدی و راکستار به عرضه اولیه عناوین مکس پین ۱ و ۲ باز می‌گردد. این بازی‌ها توسط رمدی ساخته شده و راکستار مسئول انتشار آن‌ها بودند. هر دو عنوان یک انقلاب در زمینه داستان و گیم‌پلی بودند. از طرفی تأثیر بسیاری روی دنیای گیمینگ و فرهنگ موجود در آن داشتند.

یکی از مجموعه‌های به شدت پرطرفدار در دنیای گیمینگ عناوین مکس پین است. با اینحال حدود ۱۰ سال است که هیچ خبری از آن‌ها نیست. در اصل راکستار با مکس پین ۳ به داستان این کرکتر پایان داد. با اینحال در نسل ۸ هیچ اثری از آن نبود. حال اینطور که به نظر می‌رسد رمدی دست به کار شده تا این شاهکار را به نسل ۹ بیاورد. امیدواریم که پس از عرضه شماره ۱ و ۲، مکس پین ۳ نیز ساخته شود.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه