۱۰ استایل جذاب مردانه و زنانه با تم هری پاتر

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۹ دقیقه
استایل با تم هری پاتر

از انتشار اولین کتاب از مجموعه‌ی هری پاتر، حدودا ۲۶ سال می گذرد و در طول این سال‌ها کودکان، نوجوانان و همچنین بزرگسالان بسیاری مسحور این دنیای فانتزی اسرارآمیز و هیجان‌انگیز شده‌اند. به طرفداران هری پاتر که در سرتاسر جهان گسترده شده‌اند «پاتر هد» می‌گویند. پاتر هدها محدوده‌ی سنی خاصی ندارند و در طی این سال‌ها هری پاتر و دنیای پررمز و راز هاگواترز بخشی از زندگی‌شان شده است. اگر شما هم یک پاترهد هستید احتمالا دوست دارید در بین لباس‌ها و اکسسوری‌هایتان چندین آیتم جذاب با تم هری پاتر داشته باشید. در این مطلب ۱۰ استایل مردانه و زنانه با تم هری پاتر را برایتان پیشنهاد کرده‌ایم و مرور این ست‌ها می‌تواند برایتان جذاب و قابل توجه باشد؛ با ما همراه باشید.

۱.استایل مردانه قرمز و مشکی جذاب با تم هری پاتر

استایل مردانه قرمز و مشکی جذاب با تم هری پاتر

برای این که یک استایل جذاب با تم هری پاتری داشته باشید تی‌شرت‌های چاپی بهترین گزینه برای شما هستند. انواع و قسام تی‌شرت‌های مختلف چاپی با طرح‌های متنوع را می‌توانید در بازار پیدا کنید. در این ست جذاب مردانه به سراغ ترکیب رنگی قرمز مشکی رفته‌ایم و یک تی‌شرت قرمز با طرح نماد‌های هری پاتری را از برند فانتازیو انتخاب کرده‌ایم. یک کیف رودوشی قرمز و یک کلاه کپ قرمز مشکی با طرح عینک گرافیکی هری پاتر این ست خاص را تکمیل می‌کنند.

اکسسوری‌های انتخابی‌مان در این ست جذاب یک دستبند، یک گردنبند و یک انگشتر با تم هری پاتر هستند. با توجه به استایل کژوال انتخابی در این ست مردانه یک شلوار جین ذغالی و یک کفش روزمره مردانه‌ی قرمز مشکی می‌توانند این ست جذاب را به خوبی تکمیل کنند.

۲. استایل با تم هری پاتر و این ست جذاب مردانه

استایل با تم هری پاتر و این ست جذاب مردانه

در این ست جذاب مردانه به سراغ ترکیب رنگی سفید مشکی رفته‌ایم و یک تی‌شرت سفید با طرح پرفسور اسنیپ محبوب را انتخاب کرده‌ایم. یک کیف رو دوشی مشکی و یک کلاه کپ مشکی با طرح گوزن هری پاتر و علامت یادگاران مرگ این ست خاص را تکمیل می‌کنند. اگر می‌خواهید استایل جذابی با تم هری پاتری داشته باشید انتخاب اکسسوری‌های جذاب با طرح‌ها و نماد‌های هری پاتر اهمیت زیادی دارد. دنیای هارگواتز پر از نمادها و نشانه‌هاست و اکسسوری‌های زیادی را از کیف و کلاه گرفته تا زیورآلات با طرح‌ها و نمادهای هری پاتری می‌توانید در فروشگاه دیجی‌کالا و یا دیگر فروشگاه‌ها پیدا کنید.

اکسسوری‌های انتخابیمان در این ست جذاب یک ست دستبند و گردنبند با طرح یادگاران مرگ هستند. با توجه به استایل کژوال انتخابی در این ست مردانه یک شلوار جین ذغالی و یک کتانی آل‌استار مشکی می‌توانند این ست جذاب را به خوبی تکمیل کنند.

۳. استایل مینیمال مردانه با تم هری پاتر

استایل مینیمال مردانه با تم هری پاتر

اگر نمی‌خواهید استایل‌تان خیلی شلوغ باشد و در عین حال دوست دارید یک استایل مینیمال و خاص با تم هری پاتر داشته باشید این ست مردانه جذاب برازنده شماست. در این ست مردانه یک تی‌شرت اورسایز مردانه با طرح گرافیکی خاص هری پاتری برایتان انتخاب کرده‌ایم.

یکی از ویژگی‌های دنیای هری پاتر این است که پر از نمادهاست؛ از عینک هری پاتر و آن نشان زخم معروف گرفته تا سکوی ۹ و سه چهارم، نشان یادگاران مرگ و آن دیالوگ معروف پروفسور اسنیپ یعنی «always» که در یاد و خاطر پاترهدها به خوبی باقی مانده است. این نمادهای گرافیکی ساده بر روی انواع آیتم‌های پوشاک و اکسسوری‌ها به خوبی می‌نشینند و برای کسانی که طرح‌های شلوغ دوست ندارند و به طرح‌های مینیمال علاقه‌مند هستند بسیار مناسبند.

دیگر انتخاب‌های ما در این ست مینیمال و جذاب یک کلاه باکت مشکی با طرح گرافیکی هری پاتر، یک کیف مشکی با طرح یادگاران مرگ و یک دستبند چرمی با لوگوی سینمایی هری پاتر است. برای این که این استایل مینیمال و ساده کمی خاص‌تر باشد یک گردنبند جذاب با طرح جغد هری پاتر انتخاب کرده‌ایم. در نهایت یک کفش آل‌استار مشکی و یک شلوار جین راسته ذغالی این استایل مینیمال مردانه با تم هری پاتر را تکمیل می‌کنند.

۴. یک ست خاص برای علاقه‌مندان گروه اسلیترین!

یک ست خاص برای علاقه‌مندان گروه اسلیترین!

گروه اسلیترین و گریفیندور همیشه با یکدیگر در حال جدال و رقابت بوده‌اند اما این گروه جادویی هم در بین پاترهد ها طرفداران خودش را دارد مخصوصا در بین کسانی که شخصیت فراموش‌نشدنی پرفسور اسنیپ را بسیار دوست دارند. اگر شما هم از طرفداران گروه اسلیترین هستید این ست خاص و جذاب برازنده شماست. رنگ گروه اسلیترین سبز است بنابراین به سراغ ترکیب رنگی سبز و سفید رفته‌ایم.

در این ست مردانه با تم گروه اسلیترین یک تی‌شرت سفید جذب با نماد گروه اسلیترین را انتخاب کرده‌ایم که با یک کیف رودوشی و یک کلاه پارچه‌ای با همین طرح تکمیل می‌شود. یک گردنبند فوق‌العاده و خاص با طرح نماد خانوادگی مالفوی این ست را جذاب‌تر می‌کند و با توجه به نوع استایل یک شلوار جین آبی و یک کفش روزمره جیر به رنگ سبز سدری این ست را تکمیل می‌کنند.

۵. استایل جذاب و کژوال برای طرفداران هری پاتر

استایل جذاب و کژوال برای طرفداران هری پاتر

به طور کلی برای این که استایل‌های تم‌دار جذابی داشته باشید علاوه بر انتخاب آیتم های تم‌دار و جذاب به ترکیب رنگی هم توجه کنید. سعی کنید آیتم‌هایی که انتخاب می‌کنید در پالت رنگی با یکدیگر هماهنگ باشند. در این ست کژوال و جذاب مردانه آیتم اصلی‌مان یک تی‌شرت آستین بلند طوسی با طرح عینک هری پاتر است که با یک کیف چاپی هری پاتری به رنگ سفید، یک ساعت جذاب با طرح یادگاران مرگ از برند والار، یک گردنبند با پلاک سفید و طرح عینک هری پاتر و یک کلاه لئونی با طرح یادگاران مرگ ست می‌شود.

عینک‌های قاب‌گرد یکی از نمادهای دنیای هری پاتری هستند و اضافه کردن آن‌ها به ست می تواند به استایل‌تان حال و هوای هری پاتری بیشتری بدهد؛ اگر عینکی هستید می‌توانید یک عینک طبی با قاب گرد برای خودتان تهیه کنید و در غیر این صورت یک عینک آفتابی با قاب گرد هم می‌تواند تکمیل‌کننده‌ی استایل هری پاتری شما باشد. در انتها با توجه به نوع استایل و پالت رنگی انتخابی‌مان یک شلوار جین ذغالی و یک کفش روزمره طوسی و سفید از برند کروماکی این ست دوست‌داشتنی را تکمیل می‌کنند.

۶. ست جذاب و راحت برای خانم‌های جوان طرفدار هری پاتر

ست جذاب و راحت برای خانمهای جوان طرفدار هری پاتر

برای این که بتوانید استایل های جذاب تم‌دار زنانه برای خیابان داشته باشید یکی از بهترین ایده‌ها پوشیدن یک تی‌شرت و یا یک تاپ طرح‌دار به همراه شومیز یا پیراهن‌های مردانه است. در این موارد باید دکمه‌های شومیز یا پیراهن‌تان را باز بگذارید تا تی‌شرت یا تاپ طرح‌دارتان دیده شود.

در این ست دوست‌داشتنی که برای خانم‌های جوان پاترهد می‌تواند یک استایل خیابانی کژوال و کاربردی باشد یک تاپ به رنگ طوسی روشن با طرح عینک هری پاتر انتخاب کرده‌ایم که با یک شومیز با همین طیف رنگی تکمیل می‌شود. پالت رنگی‌مان در این ست انتخابی طوسی و کرم و سفید خواهد بود بنابراین یک شلوار کتان کرم و یک کتانی سفید این ست را تکمیل می‌کنند. و اما اکسسوری‌ها که در استایل‌های تم‌دار حرف اول را می‌زنند؛ یک کیف چاپی زیبا با طرح دراگون و هری پاتر، یک دستبند جذاب با طرح هری پاتر، یک جفت گوشواره با طرح بال های گلدن اسنیچ و یک گردنبند فوق‌العاده زیبا با طرح گوی طلایی اسنیچ این ست دوست‌داشتنی را تکمیل می‌کنند.

۷. یک استایل رنگارنگ و دوست داشتنی با تم هری پاتر برای خانم‌های جوان

استایل دوست داشتنی با تم هری پاتر برای خانم های جوان

در دنیای هری پاتر رنگ‌ها هم اهمیت دارند. رنگ گروه گریفیندور قرمز است و اسلیتترین‌ها سبز هستند. کروات‌های قرمز و نارنجی هری پاتر هم حتما به خاطر دارید. در این ست جذاب با الهام از کراوات‌های گریفیندور به سراغ طرح‌های راه راه قرمز و زرد رفته‌ایم و اکسسوری‌های انتخابیمان را با همین تم طرح و رنگ انتخاب کرده‌ایم که شامل یک ست گردنبند و دستبند، یک جفت گوشواره و یک کیف رو دوشی است. یک تی‌شرت آستین بلند به رنگ سرمه‌ای با طرح لوگوی هری پاتر، یک شلوار جین آبی و کفش روزمره زنانه به رنگ خردلی و یک دستمال سر خاص و زیبا با طرح گرافیکی عینک هری پاتر پالت رنگی این ست جذاب را تکمیل می‌کنند.

۸. یک ست جذاب زنانه با حال و هوای هاگوارتز

ست جذاب زنانه با حال و هوای هاگواترز

در این ست جذاب زنانه با پالت رنگی سفید و مشکی و تم هری پاتر یک تاپ سفید با طرح گرافیکی سکوی ۹ و سه چهارم انتخاب اصلی ماست که با یک شومیز خنک چهار خانه سیاه و سفید، یک جفت کفش آل‌استار مشکی و یک شلوار جین ذغالی مام استایل تکمیل می‌شود. و اما اکسسوری‌های تم‌دار انتخابی ما در این ست زنانه جذاب و راحت عبارتند از یک کلاه باکت مشکی با طرح سکوی ۹ و سه چهارم، یک جفت گوشواره و یک انگشتر سفید و مشکی با طرح گرافیکی هری پاتر، یک ساعت سفید و مشکی جذاب از برند والار و یک عینک آفتابی قاب گرد.

۹. استایل اورسایز زنانه با تم هری پاتر

استایل اورسایز زنانه با تم هری پاتر

اگر طرفدار استایل‌های اورسایز هستید و دوست دارید استایل‌تان تم هری پاتری هم داشته باشد این ست زنانه خاص و جذاب برازنده شماست. در این ست جذاب انتخاب اصلی مان یک تی‌شرت لانگ و اور سایز مشکی با طرح گرافیکی و ساده با تم هری پاتر، یک شومیز چهارخانه‌ی سفید و مشکی، یک شلوار  راسته جین ذغالی و یک جفت کفش آل‌استار ساق دار مشکی است. و اما اکسسوری‌های انتخابی‌مان که یک تم مینیمال هری پاتری به ست انتخابی ما می‌دهند عبارتند از یک دستبند مشکی چرم با طرح گرافیکی و خاص سکوی ۹ و سه چهارم و علامت یادگاران مرگ، یک ساعت خاص فانتزی سفید و مشکی و یک جفت گوشواره ساده و مینیمال با طرح علامت یادگاران مرگ.

۱۰. ست زنانه سرمه‌ای دوست‌داشتنی با تم هری پاتر

ست زنانه سرمه‌ای با تم هری پاتر

در این ست دوست‌داشتنی یک هودی سرمه‌ای جذاب با طرح هری پاتر انتخاب اصلی ماست که با یک کیف رودوشی سرمه‌ای-مشکی زیبا با طرح گوزن هری پاتر، یک کلاه پارچه‌ای با همین طرح، یک ست دستبند و گردنبند و یک جفت گوشواره با طرح علامت یادگاران مرگ ست می‌شود. در نهایت با توجه به نوع استایل و پالت رنگی انتخابی یک کفش روزمره‌ی جیر سرمه‌ای و یک شلوار جین مام استایل به رنگ آبی انتخاب ما برای این ست زنانه کژوال به تم هری پاتر خواهد بود.

و در آخر

در این مطلب ده ست جذاب مردانه و زنانه برای دوست‌داران دنیای هری پاتر را برایتان ارائه دادیم. اگر یک پاترهد هستید و دوست دارید استایل هایتان حال و هوای هاگواترز و دنیای شیرین هری پاتر را داشته باشد مرور ست های معرفی شده در این مطلب برایتان مفید خواهد بود؛ می‌توانید آیتم های معرفی شده در این مطلب را مستقیما از سایت فروشگاه دیجی کالا خریداری کنید و یا این که از این ست‌های پیشنهادی برای ساختن استایل تم‌دار خودتان ایده بگیرید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما