Messenger فیس‌بوک دستخوش تغییراتی مفید می‌شود

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

فیس‌بوک به‌دنبال این است که علاقه‌مندان به برنامه‌های پیام‌رسان را به Facebook Messenger جذب کند. به همین‌خاطر مدتی‌ست که تغییرات مفیدی را به این برنامه اضافه می‌کند که بیش‌تر آن‌ها هم در اپلیکیشن موبایلی پیام‌رسان فیس‌بوک اجرا شده‌اند. اما به‌تازگی تغییرات مفید Facebook Messenger به نسخه‌ی وب آن هم انتقال پیدا کرده است.

فیس‌بوک: “حالا مکالمات شما دقیقا همان‌جایی هستند که باید باشند.

بخش مهمی از تغییرات مذکور مربوط به قسمت Home است؛ در این قسمت تا پیش‌ از این هم امکان دسترسی آسان به تمام دوستان فراهم بود اما ظاهرا فیس‌بوک احساس کرده این بخش می‌تواند جذاب‌تر و کاربردی‌تر باشد. به همین علت قابلیت‌های دسترسی آسان به دوستان را در این برنامه ارتقا داده است.

آن‌طور که خود فیس‌بوک می گوید: “حالا مکالمات شما دقیقا همان‌جایی قرار دارند که باید باشند. هنوز هم می‌توانید آخرین مکالمات‌تان را در قسمت بالای صفحه ببینید اما در کنار آن بخش جدیدی به‌نام Favorites برای مکالمات محبوب‌تر شما قرار گرفته است: در این بخش تعدادی از دوستان به‌صورت ویژه و پررنگ‌تر ظاهر می‌شوند؛ به‌عبارتی مکالمات خود را با کسانی خواهید داشت که بیش‌ترین تعامل را با آن‌ها داشته‌اید. به‌این‌ترتیب دسترسی‌تان به این افراد بسیار سریع‌تر می‌شود.”

همچنین چند اعلان مفید هم به برنامه اضافه شده تا برای مثال برای یادآوری تولد دوستان‌تان لزوما نیاز نباشد وارد فیس‌بوک شوید. از همین طریق می‌‌‌توانید به‌سرعت پیام تبریک خود را برای دوست‌تان ارسال کنید.

این به‌روزرسانی فعلا برای کاربران سراسر دنیا ارایه نمی‌شود و به‌زودی فقط شامل حال کاربران آمریکایی خواهد شد. البته پس از آن هم طبعا طولی نمی‌کشد که تغییرات برای سایر کاربران اعمال می‌شود.

منبع: Ubergizmo

E3_News

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه