تریلر جدید Metro Exodus منتشر شد

امیرحسین میرزایی ۱۹ آذر ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Metro Exodus title

شش ماهی از رونمایی اولیه‌ی قسمت جدید بازی «مترو» (Metro) گذشته و استودیوی بازی‌سازی ۴A Games تریلر جدیدی از بازی‌شان منتشر کرده است. تریلر تازه‌ی بازی Metro Exodus در طول رویداد The Game Awards 2017 منتشر شد.

محدود‌ه‌ی زمانی عرضه‌ی بازی، پاییز سال آینده اعلام شده است.

تریلر جدید بازی Metro Exodus دنیایی ساکت را نشان می‌دهد؛ دنیایی که کسی در آن زندگی نمی‌کند، مگر تعدادی از افراد زنده ماند در یک مسکوی ویران شده. تنها موجودات زنده‌ی این دنیا، هیولاهای جهش یافته هستند.

استودیوی ۴A Games می‌گوید که Metro Exodus بزرگ‌ترین بازی است که آن‌ها تا به حال ساخته‌اند. «جان بلوچ»، تهیه کننده‌ی بازی، گفته است که بازی در موسکو شروع می‌شود و شخصیت اصلی بازی هم «آرتیوم» است. داستان بازی دقیقا پس از اتفاقات Metro: Last Light روی می‌دهد. این بازی در سال ۲۰۱۳ روی کنسول‌های نسل هفتمی و کامپیوتر عرضه شد و استودیوی ۴A Games چند سال بعد هم مترو ۲۰۳۳ و هم Metro Last Light را روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان دوباره عرضه کرد.

مسکو تنها شهر بازی نخواهد بود. آزادی عمل بسیار بیشتری به بازی‌کننده‌ها در Exodus داده خواهد شد و می‌توان در محیط بازی بیشتر از قسمت‌های قبلی گشت و گذار کرد. محیط Metro Exodus هم با توجه به فصل تغییر خواهد کرد. سازندگان بازی گفته‌اند که شخصیت‌های قسمت‌های قبلی هم در Exodus حضور خواهند داشت. فعلی حرفی از روند اصلی قصه زده نشده است.

در کنار نمایش تریلر جدیدی از Metro Exodus هم‌چنین محدود‌ه‌ی زمانی عرضه‌ی بازی، پاییز سال آینده اعلام شده است. می‌توانید در ادامه این تریلر را ببینید.

دانلود تریلر با کیفیت Full HD

منبع: Polygon

برچسب‌ها :
دیدگاه شما