مسابقات چند نفره به شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت اضافه می‌شوند

۳۰ فروردین ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
microsoft flight simulator

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت که با عنوان Microsoft Flight Simulator شناخته می‌شود، در طی یک سال اخیر توجهات زیادی را به خود جذب کرده و حال قرار است بخش رقابتی و مسابقات چند نفره به‌صورت آنلاین به بازی اضافه شوند. تولید‌کننده بازی با حضور در برنامه‌ی زنده مایکروسافت، در مورد بخش‌های تازه بازی و همچنین افزودن هواپیماهای جنگ جهانی دوم صحبت کرد که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

آپدیت جدید شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت، این اثر را از یک شبیه‌ساز خالص جدا می‌کند و به‌نوعی یک حالت رقابتی آنلاین را اضافه می‌کند. البته مسابقات آنلاین به‌وسیله‌ی هواپیما‌های مخصوص جنگ جهانی دوم برگزار می‌شود و جالب است که توسعه‌دهندگان از موزه‌ی هواپیما‌های کلاسیک بازدید کرده‌اند و حتی تجربه‌ی خلبان‌های کهنه‌کار را هم برای طراحی آن‌ها استفاده کرده‌اند. همین باعث شده تا یکی از بهترین رقابت‌های آنلاین را به لطف حالت جدید بازی تجربه کنیم.

به گفته‌ی مایکروسافت، بسته الحاقی مسابقات هوایی رینو (Reno Air Races) در پاییز امسال منتشر می‌شود و شامل دسته‌بندی‌های مختلفی از جمله مسابقه با هواپیما‌های قدیمی و همچنین جت‌های کلاسیک است و البته برعکس نبردهای جنگ جهانی دوم، خبری از تیراندازی و حذف دشمنان نیست. حالت‌های مختلفی در بخش مسابقات چند نفره Microsoft Flight Simulator وجود خواهد داشت و بیشتر تمرکز، روی مسابقات سرعتی خواهد بود و اینکه کدام بازی‌کن می‌تواند با رد کردن موانع، زودتر به مقصد برسد.

قبل از دریافت مسابقات چند نفره، آپدیت ششم شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت منتشر می‌شود که در طی کنفرانس گیمزکام ایکس‌باکس، تریلر از آن به نمایش درآمد. آپدیت جدید، ظاهر کشورهای بزرگی مانند آلمان، اتریش و سوئیس را بهبود می‌بخشد و ساختمان‌ها و بخش‌های متفاوت این کشورها، حالت سه‌بعدی به خود می‌گیرند. آپدیت‌های اخیر، کشورهای مختلفی ازجمله ژاپن را به بازی اضافه کرده و استودیو سعی می‌کند تا تمامی نقاط دنیا را بر اساس توپوگرافی واقعی اسکن کرده و سپس ساختمان‌ها و نقاط مهم را به‌صورت دستی طراحی و اعمال کند. با انتشار آپدیت جدید، می‌توانید مناطق خوش آب‌وهوای سوئیس را با گرافیکی واقعی مشاهده کنید.

شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت

مایکروسافت علاوه بر بخش رقابتی و آپدیت ششم، هواپیمای مختص به هر کشور را اضافه می‌کند و به این شکل، امکان پرواز با جت‌های قدیمی و مشهور وجود دارد. هدف از این کار، ارائه یک هویت خاص به هرکدام از فرودگاه‌های موجود در بازی است و به این شکل، سفر به هر نقطه از دنیا، شگفتی خاص خود را خواهد داشت که در عمل، فضای یکنواخت بازی را برای همیشه تغییر می‌دهد. ازآنجایی‌که امکان دیدن مناطق تاریخی و زیبا هر کشور با هواپیماهای مسافربری وجود ندارد، استودیو آسوبو (Asosbo) به فکر افزودن بالگرد افتاده که روند بازی را برای همیشه تغییر خواهد داد.

بالگردهای جدید مشابه یک پهپاد بزرگ هستند که ولوکوپتر (Volocopter) نام دارند و به‌عنوان «تاکسی هوایی» هم شناخته می‌شوند. این همان بالگردی است که طرفداران درخواست آن را داشتند و بالاخره می‌توانیم مناطق زیبای آلمان و فرانسه را از نزدیک و با سرعت پایین‌تری مشاهده کنیم. جالب است بدانید که این بالگردها، بر اساس نمونه واقعی ساخته شده که فعلا در مرحله‌ی آزمایشی قرار دارد و ممکن است در دسترس عموم هم قرار گیرد. فعلاً تاریخ انتشار آپدیت‌های جدید مشخص نیست؛ اما می‌دانیم که بخش رقابتی، پاییز امسال به شبیه‌ساز پرواز مایکروسافت (Microsoft Flight Simulator) اضافه می‌شود.

منبع: Rockpapershotgun

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه