اسپایدرمن مایلز مورالس به‌زودی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Miles Morales

شرکت سونی و اینسامنیاک (Insomniac) اخیراً یک تریلر جدید منتشر کردند. محتوای این تریلر هم عرضه بازی مایلز مورالس (Miles Morales) برای کامپیوتر بود. این بازی در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و ۵ عرضه شده و حال قرار است روی کامپیوتر هم عرضه شود. بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس روی هر دو فروشگاه استیم (Steam) و اپیک (Epic) حضور خواهد داشت.

بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس در سال ۲۰۲۰ در ابتدا برای کنسول پلی‌استیشن ۵ عرضه شد. این بازی یک شبه دنباله برای عنوان مرد عنکبوتی پلی‌استیشن ۴ بود. شما در نقش مایلز بازی کرده که یک مرد عنکبوتی بسیار جوان است. او در تلاش بوده تا شهر خود را نجات دهد و از طرفی توانایی‌های خود را نیز پیدا کند.

مانند بازی مرد عنکبوتی، از مایلز مورالس هم استقبال بسیار خوبی شد. اینسامنیاک بار دیگر توانست توانایی خود را در طراحی گیم‌پلی بسیار خوب و روان به رخ بکشد. از طرفی توانایی‌های مختلف مایلز باعث شد تا مبارزات و روند کلی بازی اصلاً خسته کننده نباشد. به همین دلیل این بازی نسبت به مرد عنکبوتی اول هیجان انگیزتر بود.

بازی مرد عنکبوتی مایلز مورالس

منتقدان به شدت از گیم‌پلی مایلز مورالس راضی بودند و به همین دلیل این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند.

دلیل اینکه به این بازی شبه دنباله می‌گویند این است که داستان بسیار کوتاهی داشت. از طرفی یک داستان جانبی را در پی گرفته و همچنان در آن پیتر پارکر (Peter Parker) هم حضور دارد. پس همچنان مرد عنکبوتی اصلی مایلز نیست و راه زیادی را برای تبدیل شدن به این شخصیت مهم در پیش دارد. همینطور اینکه چندی پیش دنباله اصلی مرد عنکبوتی با نام مرد عنکبوتی ۲ معرفی شد که قرار شد در آن ونوم (Venom) حضور داشته باشد.

حضور مایلز مورالس روی کامپیوتر نشان می‌دهد که پلی‌استیشن قصد دارد عناوین خود را روی کامپیوتر به طور کامل وارد کند. لیست بازی‌های انحصاری پلی‌استیشن که روی کامپیوتر حضور پیدا کردند روز به روز گسترده‌تر شده و معدود عناوینی هستند که روی این پلتفرم حضور ندارند. پس این طور که به نظر می‌رسد سیاست‌های سونی کمی تغییر کرده و به دنبال گسترش بیشتر عناوین خود در دنیای بازی‌های ویدئویی است. مخصوصاً اینکه سرعت انتشار این عناوین بیشتر شده و تنها در چند ماه اخیر سونی چندین بازی انحصاری خود را برای کامپیوتر عرضه کرده است.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما