شیائومی به‌زودی MIUI 13 را احتمالا همراه با گوشی می میکس ۴ معرفی می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
شیائومی MIUI 13

یکی از مدیرهای ارشد شیائومی از تست‌های داخلی بر روی رابط کاربری MIUI 13 خبر داده و به طور غیرمستقیم به انتشار آن در ماه آگوست (مرداد-شهریور) اشاره کرده است. احتمالا مطابق معمول، این رابط کاربری جدید ابتدا برای گوشی‌های شیائومی در چین ارائه خواهد شد و مدتی بعد گوشی‌های شیائومی در دیگر کشورها می‌توانند آن را دریافت کنند.

هنوز در رابطه با ویژگی‌های MIUI 13 هیچ گزارش موثقی منتشر نشده و بنابراین از امکانات جدید و تغییرات ظاهری آن خبر نداریم. اگر شیائومی رویکرد سال‌های گذشته‌ی خود را تکرار کند، به احتمال زیاد تمام گوشی‌های این شرکت که از ۲۰۱۹ به بعد راهی بازار شده‌اند می‌توانند این رابط کاربری را دریافت کنند. با توجه به اینکه اندروید ۱۲ هنوز در مرحله‌ی بتا قرار دارد، پس MIUI 13 احتمالا مبتنی بر اندروید ۱۱ خواهد بود.

شیائومی MIUI 13

شیائومی همچنین مشغول ساخت گوشی می میکس ۴ است که گفته می‌شود مانند می ۱۱ اولترا یک پرچم‌دار تمام‌عیار خواهد بود. به نظر می‌رسد در ماه آگوست این گوشی در کنار MIUI 13 رونمایی می‌شود. گوشی‌های سری می میکس شیائومی به داشتن طراحی‌های نوآورانه شهرت دارند و اگر گوشی می میکس فولد را کنار بگذاریم، آخرین گوشی این سری در سال ۲۰۱۸ راهی بازار شده است.

با توجه به شایعه‌های منتشر شده، می میکس ۴ از دوربین سلفی زیر نمایشگر بهره می‌برد و با قیمت بالاتر نسبت به می ۱۱ اولترا راهی بازار می‌شود. در نهایت باید بگوییم که احتمالا طی هفته‌های آینده جزئیات بیشتری از این گوشی فاش می‌شود.

منبع: GSM Arenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما