بازی موبایلی Modern Combat 5 به نینتندو سوییچ می‌آید

۱۵ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۳۰ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Modern Combat 5 Blackout

شرکت گیم‌لافت خبر از انتشار آخرین قسمت از مجموعه بازی‌های Modern Combat برای کنسول نینتندو سوییچ داد. این بازی که با نام Modern Combat 5: Blackout شناخته می‌شود، قرار است در اوایل ماه فوریه منتشر شود.

قسمت پنجم این مجموعه که جزء محبوب‌ترین آن‌ها هم به حساب می‌آید، تاکنون بیش‌تر از صد میلیون بار دانلود شده است.. در بخش زیر نگاهی به ویژگی‌های بازی – از دیدگاه سازندگان آن – می‌اندازیم:

بازی Modern Combat 5 Blackout

  • کلاس‌ها: نه کلاس مختلف در بازی جای داده شده است که هر کدام از آن‌ها سبک‌های مختلفی را در بر می‌گیرند.
  • بخش چندنفره: در این قسمت می‌توانید در حالت‌های Team Battle و Free-For-All به جان دیگر بازی‌کنان بیفتید.
  • بخش داستانی: در این قسمت می‌توانید شاهد یک گیم‌پلی سریع و پر زد و خورد باشید. چالش‌ها و نقاط به نقاط مختلف جهان – همانند توکیو و ونیز – از نکات برجسته بخش داستانی هستند.
  • سیستم پیشرفت شخصیت‌ها: تفاوتی ندارد که در کدام حالت بازی را تجربه می‌کنید، در نهایت تمام پیشرفت‌ها و امکاناتی که به دست آورده‌اید به سایر بخش‌های بازی هم منتقل خواهند شد.
  • شخصی‌سازی دکمه‌ها: شخصی‌سازی دکمه‌ها به بازی‌کنندگان این اجازه را می‌دهد که تجربه خود را به هر شکلی که دوست دارند پیش ببرند.

از زمانی که بازی Modern Combat برای اولین بار در سال ۲۰۰۹ برای تلفن‌های هوشمند عرضه شد، این اثر تیراندازی به بنچمارکی برای بازی‌های موبایلی تبدیل شده است؛ چنان‌که هر کسی بخواهد قدرت تلفن همراه خود را به رخ بکشد، سراغ این اثر می‌رود.

بازی Modern Combat 5: Blackout در هفته‌های پیش‌رو با قیمت ۲۰ دلار به صورت دیجیتالی برای نینتندو سوییچ منتشر خواهد شد.

نسخه‌ی سوییچ بازی قرار است از نظر گرافیکی و اجرا، در مقایسه با نسخه‌ی موبایل، پیشرفت کرده باشد؛ با این حال، تصاویری از نسخه‌ی سوییچ در دست نداریم و ویدیوی زیر، تریلر عرضه‌ی Modern Combat 5: Blackout روی موبایل است.

منبع: Variety

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما