داستان کال آو دیوتی سال آینده با تصمیمات بازیکن تغییر می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
مدرن وارفر 2

تنها چند روز تا عرضه‌ی بازی «کال آو دیوتی: ونگارد» باقی مانده است، اما به دلیل ماهیت این مجموعه‌ی تیراندازی، شما همیشه به این فکر خواهید بود که بازی سال آینده‌ی سری چگونه خواهد شد. گزارش ها حاکی از آن است کال آو دیوتی ۲۰۲۲ که توسط استودیوی اینفینیتی وارد ساخته می‌شود، دنباله‌ی مستقیمی بر نسخه‌ی مدرن وارفر سال ۲۰۱۹ خواهد بود و داستان نیروهای ویژه‌ی ایالات متحده را در جنگی مخفیانه علیه کارتل‌های مواد مخدر کلمبیایی را روایت می‌کند. حال طبق گزارش‌های جدید، نسخه‌ی سال ۲۰۲۲، شامل یک بخش داستانی بازنگری شده و یک سیستم اخلاقی خواهد بود.

اطلاعات جدیدی در مورد بازی توسط کاربری در توییتر فاش شده است که بسیاری از آن‌ها مطابق با شایعات قبلی هستند. طبق اطلاعات فاش شده، مدرن وارفر ۲ یا هر نام دیگری که در نهایت برای آن انتخاب می‌شود، با بخش داستانی خود ریسک‌های جالبی را متحمل می‌شود. به طور خاص، یک سیستم اخلاقی در بازی وجود خواهد داشت که ظاهرا شبیه به سیستم Honor بازی رد دد ریدمپشن ۲ خواهد بود و تصمیمات بازیکنان بر چگونگی پیشرفت داستان در مقاطع خاص تأثیر می‌گذارد. همچنین گفته شده که داستان بازی از فیلم‌هایی نظیر سیکاریو و جایی برای پیرمردها نیست، الهام گرفته شده است.

مدرن وارفر 2 ریمستر

از طرفی ظاهرا قرار است شاهد واقع‌گرایی در سطح جدیدی باشیم. به عنوان مثال، دشمنان انیمیشن‌های مرگ متنوع و دقیقی خواهند داشت که می‌توانند بر اساس محل شلیک آن‌ها تغییر کنند و طیف وسیعی از واکنش ها را نشان دهند. بر اساس ادعاهای منتشر شده، خون و خونریزی نیز بسیار مورد تاکید قرار می‌گیرد و بسته به نوع گلوله‌هایی که استفاده می‌کنید، ممکن است دشمنان تکه تکه شوند و دست و پای خود را از دست بدهند یا حتی سعی کنند بر زخم‌های خود فشار بیاورند تا خونریزی را متوقف کنند.

ظاهرا نحوه‌ی واکنش شخصیت قابل بازی نیز بسته به شرایط تغییر خواهد کرد. در طول تیراندازی‌های شدید و پرمخاطره، ممکن است قهرمان داستان دچار آشفتگی شود که در صدای شخصیت، انیمیشن‌ها یا حتی تلاش‌های بی‌نتیجه‌ی برای ریلود مجدد سلاح ظاهر می‌شود. این فرد همچنین ادعا می‌کند که گاهی اوقات سلاح‌ها در حین نبرد گیر می‌کنند. جالب است بدانید که گلوله‌ای را که هنگام رفع مشکل سلاح هدر می‌دهید، می‌توان به صورت فیزیکی بازیابی و دوباره استفاده کرد.

call of duty vanguard

با این حال همانطور که می‌دانید، چیزی که همیشه در مورد خبر‌های تایید نشده وجود دارد، این است که همیشه اندکی اغراق برای جلب توجه قرار داده می‌شود. اگرچه بسیاری از جزئیات فاش شده با اطلاعات قبلی مطابقت دارند، اما تا زمانی که شرکت اکتیویژن چیزی در مورد بازی به صورت رسمی نگوید نمی‌توان به این اطلاعات بسنده کرد. البته با توجه به نزدیکی انتشار ونگارد، به نظر می‌رسد که به این زودی‌ها شاهد اطلاعات جدیدی در مورد نسخه‌ی ۲۰۲۲ نخواهیم بود.

لازم به ذکر است که بازی «کال آو دیوتی: ونگارد» اثر استودیوی اسلج‌همر در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۱ (۱۴ آبان ۱۴۰۰) برای کنسو‌ل‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌‌های شخصی عرضه می‌شود.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما