بسته‌ی الحاقی مورتال کامبت ۱۱ به اسم Aftermath رونمایی شد

۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Mortal Kombat 11 Aftermath

در ادامه‌ی تیزر کوتاه دیروز، بسته‌ی الحاقی جدیدی برای مورتال کامبت ۱۱ به اسم Aftermath رونمایی شده است. بسته الحاقی Mortal Kombat 11: Aftermath که تا بیست روز دیگر وارد بازار می‌شود، یک بخش داستانی تازه و سه شخصیت جدید را به مورتال کامبت ۱۱ اضافه خواهد کرد.

بسته‌ی الحاقی Mortal Kombat 11: Aftermath داستانی بعد از اتفاقات بازی اصلی را تعریف خواهد کرد. شخصیت‌هایی که در قالب این بسته‌ی دانلودی به بازی اضافه می‌شوند، «فوجین»، «شیوا» و «پلیس آهنی» یا همان «روبوکاپ» هستند. سه لباس هم برای شخصیت‌های «اسکورپیون»، «ساب-زیرو» و «فراست» روی این بسته‌ی الحاقی قرار داده شده است.

عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی Mortal Kombat 11: Aftermath با قیمت ۴۰ دلار و برای روز ۲۶ ماه می در نظر گرفته شده است.

شخیصت‌های بازی Mortal Kombat 11 Aftermath

در کنار عرضه‌ی جداگانه‌ی این بسته‌ی الحاقی، شرکت برادران وارنر همچنین نسخه‌ای کامل از مورتال کامبت ۱۱ و این محتوای دانلودی در روز ۲۶ ماه می عرضه خواهد کرد. این بسته Mortal Kombat: Aftermath Kollection نام دارد و شامل بازی اصلی مورتال کامبت ۱۱، شش شخصیت دانلودی اولیه‌ی آن و بسته‌ی الحاقی Aftermath خواهد بود. این بسته قیمتی ۶۰ دلاری خواهد داشت.

در کنار این محتوای دانلودی تازه، آپدیت جدیدی هم به صورت رایگان برای تمام افرادی که مورتال کامبت ۱۱ را خریداری کرده‌اند، منتشر خواهد شد. این آپدیت دو استیج مبارزه‌ی جدید به اسم Klassic Dead Pool و Soul Chamber را به همراه تعدادی فیتالیتی به بازی اضافه خواهد کرد. تعدادی حرکت تمام‌کننده‌ی Friendship که در آن شخصیت‌ها به جای تکه و پاره کردن همدیگر، به یکدیگر ابراز دوستی می‌کنند، بخشی از آپدیت رایگان خواهد بود.

می‌توانید در ادامه تریلر رونمایی Mortal Kombat 11: Aftermath را ببینید.

تریلر رونمایی Mortal Kombat 11 Aftermath:

ویدیویی از بخش داستانی Aftermah:

تمام‌کننده‌ی دوستی شخصیت Kano:

تمام‌کننده‌ی دوستی شخصیت Noob:

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه