ویدیوی لو رفته از گوشی تاشوی موتورولا ریزر ۳ را ببینید

۴ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰ ۴ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
موتورولا ریزر 3

در دنیای گوشی‌های تاشو معمولا نام سامسونگ بیشترین اهمیت را دارد. با این حال چندین شرکت وارد این بازار شده‌اند تا بتوانند بخشی از این بازار را از آن خود کنند. شرکت موتورولا طی چند سال گذشته دو گوشی تاشو راهی بازار کرده و حالا این شرکت قصد دارد در آینده‌ی نزدیک از موتورولا ریزر ۳ رونمایی کند.

مدتی قبل یک تصویر واقعی از بخش بیرونی این گوشی منتشر شد ولی حالا به لطف انتشار یک ویدیوی کوتاه از این گوشی، با خیال راحت می‌توانیم در مورد بخش‌های مختلف بدنه‌ی این گوشی صحبت کنیم.

شرکت‌ها در فرایند آماده‌سازی گوشی‌های خود معمولا چندین مدل اولیه تولید می‌کنند. اما با توجه به اینکه در این ویدیو گوشی موردنظر روشن می‌شود و کار می‌کند، پس فرایند طراحی و ساخت آن نهایی شده است. بنابراین محصول نهایی هم مبتنی بر همین طراحی خواهد بود و فقط ممکن است برخی تغییرات بسیار جزئی برای آن عملی شود.

همانطور که انتظار داشتیم، طراحی این گوشی تفاوت زیادی با دو نسل قبلی ندارد. البته در پنل پشتی حالا شاهد دوربین دوگانه هستیم و دیگر فقط یک دوربین اصلی مورد استفاده قرار نگرفته است. همچنین بار دیگر شاهد قرارگیری حسگر اثر انگشت در لبه‌ی کناری هستیم.

در نهایت باید ببینیم موتورولا برای گوشی ریزر ۳ چه قیمتی را در نظر گرفته است و آیا به طور گسترده راهی بازارهای جهانی می‌شود یا نه. در حال حاضر سامسونگ تنها شرکتی است که گوشی‌های تاشو خود را راهی کشورهای مختلف می‌کند و بیشتر برندها هنوز نتوانسته‌اند چنین کاری را انجام دهند.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما