بازی مبارزه‌ای مولتی‌ورسوس نیامده بیش از ۱۰۰ هزار کاربر روی استیم دارد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Multiversus

بازی مولتی‌ورسوس (Multiversus) یکی از عناوین دوست داشتنی ساخته شده در این مدت است. این بازی در سبک فایتینگ (Fighting) و چیزی مشابه به سوپر اسمش بروز (Super Smash Bros) است. مدت زیادی از عرضه حالت آزمایشی این بازی روی استیم نمی‌گذرد. حال طبق چیزی که استیم اعلام کرده مولتی‌ورسوس در ۲۴ ساعت اولیه عرضه بیش از ۱۰۰هزار کاربر فعال داشته است.

این آمار باعث شده تا مولتی‌ورسوس پرطرفدارترین عنوان عرضه شده در سبک فایتینگ روی کامپیوتر باشد. نکته جالب اینجاست که رشد این بازی متوقف هم نشده است. در حال حاضر مولتی‌ورسوس بیش از ۱۵۰ هزار کاربر فعال داشته که برای یک عنوان تازه‌کار آمار بسیار خوبی است.

عوامل موفقیت این بازی هم مشخص است. اول اینکه مولتی‌ورسوس یک بازی رایگان است. همینطور اینکه استفاده از کرکترهای دوست داشتنی دنیای برادران وارنر (Warner Bros) باعث شده تا افراد بیشتری از آن استقبال کنند. همینطور اینکه هر کرکتر ویژگی خاص خود را داشته و باعث شده که بازی بسیار متنوع باشد.

بازی مولتی‌ورسوس

شرکت سازنده بازی Player First Games است. این شرکت برای ادامه راه مولتی‌ورسوس برنامه خوبی دارد. طبق چیزی که اعلام شده برای مولتی‌ورسوس آپدیت‌های زیادی عرضه خواهد شد. این به روزرسانی‌ها کرکتر و موارد مختلفی را به بازی اضافه خواهند کرد. با اینکار سرعت پیشرفت بازی نیز حفظ می‌شود.

بازی مولتی‌ورسوس نشان می‌دهد که ساخت یک بازی فایتینگ رایگان با موفقیت خوبی مواجه خواهد شد. از عناوین فایتینگ محبوب دیگر می‌توان به براولهالا (Brawlhalla) اشاره کرد. این بازی نیز توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند و در حال حاضر بازیکنان زیادی دارد. نکته مهم در مورد مولتی‌ورسوس پشتیبانی شرکت سازنده است.

Player First Games نباید از عنوان خود ناامید شود و باید به طور دائم آن را به روزرسانی کند. با عرضه محتوای جدید مولتی‌ورسوس نیز زنده خواهد ماند و به موفقیت خود ادامه خواهد داد. از طرفی شرکت سازنده نباید بیش از حد حریص شود. افزودن چیزی مثل لوت‌باکس (Loot Box) به راحتی مولتی‌ورسوس را نابود خواهد کرد.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما