تریلر سینمایی بازی Multiversus با حضور شخصیت‌های وارنر عالی است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
multiversus

شرکت برادران وارنر (Warner Bros) تریلر جدیدی از بازی مولتیورسوس (Multiversus) منتشر کرد. این بازی چیزی مشابه به سوپر اسمش بروز (Super Smash Bros) بوده و تمامی کرکترها حالت کارتونی دارند. نکته جالب اینجاست که در این تریلر کرکترهای زیادی نیز معرفی شدند.

پاییز سال گذشته بود که بازی مولتیورسوس معرفی شد. البته مدت زیادی بود که شایعاتی حول عرضه این بازی وجود داشت. از همان ابتدا نیز گفته شده بود که در مولتیورسوس کرکترهایی مثل بتمن و شگی (Shaggy) از مجموعه اسکوبی دو (Scooby Doo) حضور دارند. حال در کنار موارد ذکر شده، اعلام شده که کرکترهای دیگری نیز حضور دارند.

از موارد ذکر شده می‌توان به آریا استارک، واندر وومن، باگز بانی و تعدادی دیگر اشاره کرد. طبق چیزی که اعلام شده، نسخه آزمایشی آلفا و محدود مولتیورسوس آخر این هفته عرضه خواهد شد. پس باید منتظر نظر منتقدان پس از این نسخه آلفا باشیم. این نسخه آزمایشی محدود، حدود ۲ هفته جریان دارد. همینطور اینکه ۷ نقشه و ۱۵ کرکتر نیز در دسترس خواهند بود.

بازی Multiversus

در این تصویر شما تعدادی از کرکترهای این بازی را مشاهده می‌کنید.

حالت‌های مختلفی نیز از بخش آنلاین وجود دارد. برای مثال حالت ۱ به ۱، ۲ به ۲ و ۴ نفره آزاد در این نسخه وجود دارند. ۴ نفره آزاد حالتی است که در آن بازیکنان می‌توانند همه به هم حمله کرده و تیمی وجود ندارد.

بازی مولتیورسوس حالت بسیار خاصی دارد. به دلیل اینکه یک عنوان فایتینگ معمولی نیست و به همین علت ممکن است برخی افراد آن را دوست نداشته باشند. با اینحال اگر طرفدار دی‌سی (DC) هستید، قطعاً از آن لذت خواهید برد. به دلیل اینکه کرکترهای زیادی از این دنیا در بازی حضور داشته و تنوع بسیاری در آن وجود دارد. برادران وارنر نیز قطعاً تلاش خواهد کرد تا بازی مولتی ورسوس را در بهترین حالت خود عرضه کند. تنها باید صبر کرد و دید که نسخه آلفا به ما چه چیزی را از این بازی نشان خواهد داد.

هنوز تاریخ دقیق عرضه این بازی مشخص نیست. با اینحال مولتیورسوس قرار است برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر عرضه شود.

منبع: Eurogamer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما