ناتی داگ روی یک بازی چند نفره‌ی آنلاین سینمایی کار می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
لست آو آس پارت 2

استودیو ناتی داگ هم مانند دیگر استودیوهای سونی به‌تازگی آگهی‌های استخدام زیادی را منتشر می‌کند و قصد دارد استعداد‌های تازه‌ای را به این استودیو اضافه کند. برای یک استودیو بازی‌سازی بزرگ، این امری طبیعی است اما نکته‌ی جالب این است که به نظر می‌رسد ناتی داگ در آگهی شغلی اخیر خود به‌شدت دنبال نیرو برای یک اثر چندنفره‌ی آنلاین است.

آن‌ها روز جمعه آگهی جدیدی را منتشر کردند که در آن به نیاز ناتی داگ برای استخدام در زمینه‌های مختلفی از جمله برنامه‌نویسی، طراحی بازی و طراحی‌های هنری برای یک بازی چندنفره‌ی آنلاین اشاره شده است. پس از اینکه این آگهی شغلی در شبکه‌های اجتماعی مختلف منتشر شد، وینیت آگاروال، یکی از کارگردانان ناتی‌ داگ، پس از ریتوییت کردن پست اصلی حساب ناتی داگ در توییتر نوشت: «ما به‌شدت در حال استخدام هستیم؛ اگر می‌خواهید بخشی از تیم توسعه‌‌دهنده‌ی بازی جدید و مستقل چندنفره‌ی سینمایی اکشن ما باشید، اقدام کنید.»

جزئیات کمی درباره‌ی این پروژه‌ی چندنفره‌ی آنلاین وجود دارد اما در این آگهی شغلی جدید اشاره شده که استودیو ناتی داگ به دنبال این است که همان سطح جاه‌طلبی و کیفیت بازی‌های داستان محور را در این پروژه چند‌نفره‌ی آنلاین منحصر‌به‌فرد به ارمغان بیاورد. این چیزی است که می‌تواند ما را برای این پروژه‌ی جدید هیجان‌زده کند.

لست آو آس 1

بخش چندنفره‌ی بازی لست آو آس ۱

در یکی از موقعیت‌های شغلی که به طراح سیستم‌ها مربوط می‌شود، اشاره شده که به فردی با توانایی طراحی و بالانس کردن سیستم‌های گیم‌پلی نظیر توانایی‌های بازیکنان و سلاح‌ها و همچنین حوادث پویا و مبارزات نیاز است.

با توجه به شواهد، به نظر می‌رسد که این پروژه‌ی چندنفره‌ی آنلاین همان بخش چندنفره‌ی آنلاین بازی لست آو آس پارت ۲ باشد که اکنون بسیار بزرگ‌تر شده و به پروژه‌ای مستقل و جدا تبدیل شده است. جزئیات این آگهی با گفته‌های هرمن هالست، رییس استودیوهای پلی‌استیشن، در ماه ژوئن همخوانی دارد. او در آن زمان به تجربه‌هایی آنلاینی که داستان هم در آن‌ها اهمیت داشته باشد، اشاره کرده بود. با توجه به تبحر ناتی داگ در قصه‌گویی ممکن است بتوانیم چنین انتظاری را از این بازی چندنفره‌ی آنلاین داشته باشیم. البته، ناتی داگ در گذشته هم با خلق تجربه‌های چندنفره‌ی آنلاین‌ بیگانه نبوده است. تمامی قسمت‌های اصلی آنچارتد و همچنین لست آو آس ۱ در زمان عرضه دارای بخش چندنفره‌ی آنلاین بودند. با این حال، به نظر می‌رسد که این اولین باری است که آن‌ها یک پروژه‌ی چندنفره‌ی جداگانه‌ را با این وسعت انجام می‌دهند.

در راستای همین خبر، مدتی پیش هم Speclizer، تولیدکننده‌ی محتوا، با انتشار ویدیویی توضیح داده بود که پس از داده‌کاوی‌هایی که در بعضی از فایل‌های بازی لست آو آس پارت ۲ انجام داده است، فایل‌هایی را مشاهده کرده که در ارتباط با یک بخش چندنفره‌ بوده‌اند. نکته‌ی جالب اینجاست که او با توجه به نقشه‌ی بزرگ و چند آیتم دیگر مثل شمارنده‌ی بازیکنان یا قطب‌نما، احتمال داده بود که ناتی داگ حالتی بتل رویال را هم برای این پروژه‌ی خود در نظر گرفته است. بخواهیم یافته‌های او را کنار هم بگذاریم، چنین چیزی کاملا جور درمی‌آید.

البته، طبق شواهدی که وجود دارد، این پروژه‌ی تنها پروژه‌ای نیست که ناتی داگ روی آن کار می‌کند. حداقل با توجه به گزارش جیسون شرایر می‌دانیم که آن‌ها روی بازسازی بازی لست آو آس ۱ برای پلی‌استیشن ۵ هم کار می‌کنند. علاوه بر آن، مدیر این استودیو چند ماه پیش اعلام کرده بود که به‌زودی یکی از پروژه‌های آن‌ها که در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشته است، وارد فاز اصلی تولید خواهد شد.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما