آپدیت جدید Need for Speed Unbound محتوای جدیدی به بازی اضافه می‌کند

۱۴ فروردین ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
آپدیت بازی Need for Speed Unbound

سال گذشته شرکت کرایتریون (Criterion) و الکترونیک آرتز (Electronic Arts) بازی نید فور اسپید: آنباند (Need for Speed: Unbound) را عرضه کردند. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند و دوباره مجموعه نید فور اسپید را زنده کند. حال شرکت سازنده اعلام کرده که به جای عرضه یک بازی جدید، یک به روزرسانی بزرگ برای عنوان قبلی عرضه کرده است. نام این به روزرسانی جلد ۲ (Volume 2) است.

در به روزرسانی جلد ۲ ما شاهد ماشین‌ها، مسابقات، رویدادها و ارتقاء‌های جدید هستیم. هدف اصلی این به روزرسانی ارائه راه‌های جدید برای گشت گذار در دنیای لیکشور (Lakeshore) است. جلد ۲ برای اولین بار در مجموعه نید فور اسپید، رویدادهای مختلف و سبک رامبل (Rumble) را به طرفداران ارائه می‌دهد. همینطور اینکه شما پس از این به روزرسانی می‌توانید با دوستان خود در برابر پلیس‌ها مبارزه کنید. در کنار موارد گفته شده حدود ۴۰ چالش جدید به همراه ۳ چالش روزانه برای بدست آوردن ارز داخل بازی به آنباند اضافه شده است.

آپدیت بازی Need for Speed Unbound

به اتمام رساندن چالش‌ها تنها راه بدست آوردن ارز داخل بازی نیستند. بلکه در کنار آن‌ها حالت Hot Laps وجود داشته که بازیکنان باید تلاش کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن یک مسافت را به اتمام برسانند. رویدادهای بازی نیز دارای زمینه‌های خاص خود بوده و پاداش‌های متنوعی هم دارند.

از لحاظ ظاهری نیز موارد مختلفی به بازی اضافه شده است. به عنوان مثال به بازی آنباند ۸۰ بیلبورد، ۸۰ هنر خیابانی و ۱۶۰ فعالیت جدید اضافه شده است. موارد ذکر شده با قیمت ۵ دلار قابل خریداری بوده و در صورت خرید، یک پک پوشش Fury and Zen نیز به کاربران اهدا خواهد شد.

به روزرسانی جلد ۲ در تاریخ ۲۹ اسفند سال ۱۴۰۱ در دسترس دارندگان بازی نید فور اسپید آنباند قرار گرفت. اگر تا الان بازی خود را آپدیت نکردید، هرچه سریع‌تر این کار را انجام دهید به دلیل اینکه محتوا بسیار زیادی به آن اضافه شده است.

منبع: Gameinformer.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه