بازی نئون سفید ماه آینده به کنسول‌های پلی‌استیشن می‌آید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Neon White

بازی نئون سفید (Neon White) یکی از عناوین دوست داشتنی سال ۲۰۲۲ بود. این بازی ترکیبی از سبک کارتی و اول شخص شوتر بوده که یک تجربه بسیار جالب را در اختیار کاربران قرار می‌داد. نئون سفید قطعاً یک عنوان بدون مشکل نبود. با این حال توانست توجه افراد را به خود جلب کند. مخصوصاً اینکه نئون سفید به عنوان یک بازی مستقل طراحی بسیار خوب و روانی داشت.

گیم‌پلی نئون سفید به شدت سریع بود. پایه بازی نیز بر اساس همین سرعت بود. اینکه شما چگونه می‌توانید هر مرحله را با کمترین مدت زمان طی کنید. از طرفی استفاده از سبک کارتی و دادن قابلیت‌های خاص به کرکتر یک ایده بسیار جالب بود. چیزی که در عناوین شوتر دیگر مشاهده نشده است. تنها مشکل نئون سفید در زمینه داستان و دیالوگ بود. چیزی که باعث شد تجربه این بازی کمی دشوار باشد. با این حال نئون سفید از لحاظ گیم‌پلی بسیار خوب است.

بیشتر بخوانید: نقد و بررسی بازی نئون سفید؛ خلاقانه‌ترین اکشن اول شخص اخیر که جای کار دارد

حال سونی اعلام کرده که بازی نئون سفید قرار است وارد دنیای کنسول‌های این شرکت بشود. بازی نئون سفید در تاریخ ۲۲ آذر (۱۳ دسامبر) برای کنسول‌های پلی‌استیشن عرضه خواهد شد. این بازی کنسول‌های نسل ۸ نیز در دسترس خواهد بود. بازی نئون سفید یک عنوان سنگین نیست. به همین دلیل طبق چیزی که گفته شده این بازی به راحتی با نرخ فریم ۱۲۰ روی پلی‌استیشن ۵ اجرا خواهد شد.

نئون سفیدپلی‌استیشن

به طور کلی ایده ساخت این بازی بسیار خلاقانه و جذاب بوده است.

نسخه موجود برای پلی‌استیشن ۵ از قابلیت‌های کنترلر دوئل سنس (Dual Sense) نیز استفاده خواهد کرد. به همین دلیل هیجان بازی چنیدن برابر خواهد شد. همینطور اینکه حسگرهای ژیروسکوپ داخل کنترلرها به شما اجازه یک تجربه دقیق‌تر را خواهد داد. همینطور اینکه با توجه به پتانسیل بالای این بازی در زمینه گیم‌پلی استفاده از کنترلر یک حرکت بسیار مثبت در سمت محبوبیت بازی نئون سفید است.

بازی نئون سفید نیاز به نرخ فریم بسیار بالا دارد. به دلیل اینکه این بازی بسیار سریع بوده و شما به تک تک فریم‌ها نیاز خواهید داشت. البته بازی نئون سفید بخش چند نفره نداشته و تنها دشمن شما هوش مصنوعی است. با این حال این هوش مصنوعی می‌تواند در بسیاری از اوقات بهتر از شما عمل کند! این بحث نرخ فریم اینجا اهمیت دارد که کنسول‌های نسل ۸ روی نرخ فریم ۳۰ قفل هستند. به همین علت است که بهتر است بازی نئون سفید را روی کنسول‌های قدیمی تجربه نکنید.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما