ایموجی‌های جدید اندروید ۱۱ که به‌زودی راهی گوشی‌های اندرویدی خواهند شد

۲۳ شهریور ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایموجی جدید اندروید 11

اگرچه بسیاری از شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های اندرویدی ایموجی‌های خاص خود را در محصولاتشان‌ قرار می‌دهند، اما اندروید ۱۱ هم درون خود ایموجی‌های جالبی دارد که به زودی کاربران می‌توانند به آن‌ها دسترسی داشته باشند. ایموجی‌های جدید اندروید ۱۱ بر پایه‌ی سیزدهمین نسخه از ایموجی‌های یونیکد طراحی شده‌اند که شامل ۱۱۷ ایموجی جدید می‌شوند.

گوگل بعد از مدت‌ها بالاخره تصمیم گرفت ایموجی‌های سیستم عامل خود را به‌روزرسانی کند. در نتیحه‌ی این اقدام شاهد اضافه شدن ۱۱۷ ایموجی جدید و تغییر ظاهری ۲۰۰۰ ایموجی فعلی بودیم. در بین ایموجی‌های جدید ۳ ایموجی جالب هم به چشم می‌خورند تا بدین ترتیب کاربر بتواند احساسات خود را حین گفت‌و‌گوی متنی با مخاطب به شکل بهتری منتقل کند.

ایموجی‌های جدید اندروید 11

همچنین از بین این ایموجی‌ها، ۱۲ نمونه هم با شکل و شمایل حیوانات به اندروید ۱۱ اضافه شده‌اند که از جمله‌ جالب‌ترین و بامزه‌ترین آن‌ها می‌توان به خرس قطبی و بچه فک اشاره کرد.

ایموجی‌های جدید اندروید 11

همان‌طور که اشاره شد، علاوه بر اضافه شدن ایموجی‌های جدید، ۲۰۰۰ ایموجی کنونی هم دستخوش تغییراتی شدند که از جمله مهم‌ترین آن‌ می‌توان به ساده‌تر شدن شکل ظاهری اشاره کرد. برای مثال می‌توانید به تصویر زیر نگاه کنید که نه تنها ساده‌تر شده، بلکه زیباتر هم به نظر می‌رسد. لازم به ذکر است این تغییرات بعد از آنچه که در اندروید ۸ شاهد بودیم، بزرگترین تغییراتی است که تاکنون در ایموجی‌ها پدید آمده.

تغییر ایموجی در اندروید 11

در تصویر زیر می‌توانید لیست تمام ۱۱۷ ایموجی جدیدی که قرار است با اندروید ۱۱ برای گوشی عرضه شود را مشاهده کنید.

117 ایموجی جدید اندروید 11

به طور کلی به نظر می‌رسد گوگل در این به‌روزرسانی سعی کرده کمی ایموجی‌ها را به دنیای واقعی نزدیک‌تر کند. اگرچه هنوز شکل و شمایل آن‌ها واقع‌گرایانه نیست اما به وضوح مشخص است تا چه اندازه روی حذف ایموجی‌های اضافی کار شده تا همه چیز در عین سادگی، زیباتر هم به نظر برسد.

نظر شما در رابطه با ایموجی‌های جدید اندروید ۱۱ چیست؟

منبع: PhoneArena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه