جزئیات فصل چهارم Call of Duty Modern Warfare 2 و Warzone منتشر شد؛ تریلر آن را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
Modern Warfare 2

بازی ندای وظیفه: جنگاوری مدرن ۲ (Call of Duty: Modern Warfare 2) و وارزون (Warzone) را می‌توان پرطرفدارترین عناوین سبک شوتر دانست. شرکت اکتیویژن نیز برای این دو بازی سیستم فصلی را در نظر گرفته و به همین دلیل هر چند ماه یک بار محتوای تازه‌ای را به این بازی اضافه می‌کند. حال نوبت به فصل چهارم این عناوین رسیده که موارد زیادی را به بازی اضافه کرده است.

یکی از تغییرات مهم فصل چهارم، اضافه شدن یک نقشه جدید بتل رویال به بازی است. نام این نقشه وندل (Vondel) بوده که برای هر دو عنوان وارزون و جنگاوری مدرن ۲ عرضه خواهد شد. فصل چهارم ندای وظیفه ۲۳ تیر (۱۴ ژوئیه) در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت. جزئیات این فصل جدید نیز به شرح زیر است.

به بازی وارزون یک نقشه و حالت جدید اضافه خواهد شد

شهر وندل یک شهر آبی بوده که در اروپا قرار دارد. این نقشه جدید به همراه سه حالت به نام ریسرجنس (Resurgence)، DMZ و حالت قرنطینه (Lockdown) عرضه خواهد شد. حالت بتل رویال نیز از اواسط فصل در دسترس قرار خواهد گرفت. در کنار این موارد در ادامه فصل نیز محتوای بیشتری به بازی اضافه خواهد شد.

  • حالت قرنطینه به این شکل است که کاربران با گرفتن مناطق مختلف در نقشه امتیاز بیشتر بدست می‌آورند. این حالت بیشتر زمان بیشتری از حالت Hardpoint برده و رقابت در آن دشوار ‌تر است.
  • حالت DMZ از قبل گسترده‌ـر شده و مأموریت‌های داستانی بیشتری به آن اضافه شده است. همینطور اینکه فرقه فلنکس (Phalanx) به بازی اضافه شده که باعث شده هیجان آن بیشتر هم بشود.
  • حالت ریسرجنس نیز تغییرات زیادی کرده است. به این شکل که سیستم زمانبندی فعال به بازی اضافه شده که زمانی که یکی از افراد تیم اتصال خود را به بازی از دست می‌دهد، تنظیم می‌شود. همینطور اینکه یک نفر از افراد تیم که حذف شود، یکی از دشمنان روی نقشه مشخص می‌شود.

فصل 4 ندای وظیفه

در کنار این موارد محتوای بیشتری هم به بازی اضافه شده است. شما می‌توانید با استفاده از وسایل نقلیه جدید به نام Tactical Amphibian Vehicle روی آب‌های وندل حرکت کرده و به دنبال دشمنان بگردید. از طرفی مأموریت‌های بیشتری هم به بازی اضافه شده است. با تکمیل این مأموریت‌عا کاربران به Supply Box دسترسی پیدا کرده و می‌توانند سلاح‌های مختلفی بدست بیاورند. همینطور اینکه به بازی Reinforcement Flare اضافه شده تا هم تیمی‌هایی که کشته‌شده‌اند بتوانند دوباره بازی بازگردند. همینطور اینکه کاربران می‌توانند با استفاده از Plate Carrier سیستم دفاعی خود را در بازی ارتقاء دهند.

یک رویداد جمعی دیگر نیز به بازی اضافه شده که شما در آن می‌توانید جعبه‌های افتاده را پیدا کنید. در این جعبه‌های خاص سلاح‌های بیشتری وجود داشته و همینطور اینکه یابنده امتیاز بیشتری هم دریافت می‌کند.

بسته مبارزه فصل ۴ (Season 4 Combat Pack)

از ۳۱ خرداد مشترکین پلی‌استیشن پلاس می‌توانند بسته مبارزه فصل ۴ را دریافت کنند. این بسته شامل یک اسکین برای اپراتور اونی (Oni) بوده که دارای ویژگی‌های خاصی است. این اسکین از جنس فیبر کربن بوده که هم سبک بوده و هم مقاومت بسیار زیادی دارد. از ۱ تیر هم کاربران پلی‌استیشن یک برتری نسبت به افراد دیگر داشته و دوبرابر افراد دیگر امتیاز کسب خواهند کرد.

فصل 4 ندای وظیفه

محتوای اضافه شده به بازی جنگاوری مدرن ۲

نقشه‌های جدید اضافه شده به بازی 

شو داون (Showdown): این نقشه در اصل بازسازی نقشه‌ای است که در بازی ندای وظیفه ۴ وجود داشت. طرفداران قدیمی ندای وظیفه قطعاً با حالت آن آشنا هستند. این نقشه دارای یک حیاط بوده و یک سازه دو طبقه هم دارد. بازیکنان باید تلاش کنند تا با اپراتورهای خود از موانع عبور کرده و به مقصد برسند. نکته اصلی اینجاست که هر دو گروه فرصت خواهند داشت تا با یکدیگر مبارزه کنند. با این حال باید بهترین استراتژی را داشته باشند تا پیروز شوند. در این نقشه ما شاهد پله و راهروهای مختلف هستیم. از طرفی یک حیاط هم دارد. به همین دلیل بازیکنان برای پیروز شدن باید توانایی تغییر میان حالت مبارزه از نزدیک و از دور را داشته باشند.

فصل 4 بازی ندای وظیفه

کنستنار (Kunstenaar):  این منطقه بین استادیوم و مقر پلیس قرار دارد. بازیکنان باید در این منطقه زیبا به مبارزه با یکدیگر بپردازند. کنستنار دارای دیوارهای نقاشی شده بوده که جزئیات بسیار زیادی دارند. از طرفی حالت شهری داشته که مکان خوبی برای مبارزه‌های هوشمندانه است. این نقشه دارای ۳ مسیر مختلف است. بازیکنان می‌توانند در یکی از این سه مسیر حرکت کرده و دشمنان خود را پیدا کنند. کنستنار دارای یک پلازا است. در این پلازا اپراتورهای یکدیگر را ملاقات کرده و باید با هم مبارزه کنند. شما باید از زوایای مختلف با یکدیگر مبارزه کرده و دشمنان را از بین ببرید. این نقشه در زمان عرضه در دسترس خواهد بود.

در کنار این موارد چندین نقشه دیگر نیز به بازی اضافه خواهند شد. این نقشه‌ها موارد زیر هستند:

  • Mercado
  • Penthouse
  • Mawizeh Marshlands
  • Ahkdar Village

در میان فصل نیز بازی به روزرسانی‌های مختلفی دریافت خواهد کرد که محتوای بیشتری در آن وجود خواهد داشت. به همین دلیل امکان دارد که برخی از این نقشه‌ها در زمان عرضه فصل ۴ در دسترس نباشند.

فصل 4 ندای وظیفه

موارد دیگر اضافه شده به فصل ۴ جنگاوری مدرن ۲

حالت ۱۲ نفر در برابر ۱۲ نفر باعث شده تا مبارزات هیجان انگیزتر بشوند. به همین دلیل بازیکنان می‌توانند حالت‌های مختلف را تجربه کرده و با دشمنان بیشتری مبارزه کنند. در کنار این حالت تعدادی چالش جدید هم به بازی اضافه شده که باعث شده این فصل جدید یک به روزرسانی بزرگ برای بازی جنگاوری مدرن ۲ باشد.

چند اپراتور جدید با نام‌های نیکتو (Nikto)، آنا وگا (Ana Vega) و فرح (Farah) به بازی اضافه شده‌اند. هرکدام از این اپراتورها توانایی خاص خود را داشته که باعث شده تنوع بازی بیشتر هم بشود. در کنار اپراتورهای جدید، سلاح‌های جدیدی هم به بازی اضافه شده است. همینطور اینکه موارد شخصی‌سازی بیشتری به بازی اضافه شده تا کاربران بتوانند به راحتی تجربه خود را خاص بکنند.

منبع: Playstation.blog

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما