نمایش جدید هیلو اینفینیت بخش تک‌نفره‌ی داستانی آن را نشان می‌دهد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی هیلو اینفینیت

در حالی که کمتر از دو ماه تا عرضه‌ی بازی هیلو اینفینیت (Halo Infinite) باقی مانده است، مایکروسافت و استودیوی ۳۴۳ اینداستری (۳۴۳ Industries) بالاخره نمایش‌های بیشتری را از بخش تک‌نفره‌ی داستانی این اثر نشان دادند و از پیشرفت‌های آن در این یک سال اخیر رونمایی کردند.

این ویدیو که حدود ۶ دقیقه و نیم است، نگاهی اجمالی به بخش کمپین می‌اندازد. این اولین باری است که در این یک سال اخیر از بخش کمپین این بازی نمایش‌های جدیدی می‌بینیم. اولین نکته‌ای که می‌توانیم در نمایش جدید مشاهده کنیم، بهبودهای جنبه‌های بصری بازی هیلو اینفینیت است. پس از نمایش بحث‌برانگیز قبلی که با اعتراض‌های زیادی از سوی طرفداران روبه‌رو شد، مایکروسافت بازی هیلو اینفینیت را حدود ۱ سال تأخیر زد و تاریخ عرضه‌ی آن را به ۲۰۲۱ تغییر داد. این نمایش جدید نشان می‌دهد که این تأخیر در بهتر شدن گرافیک بازی تأثیر مثبتی داشته و باعث شده توسعه‌دهندگان بتوانند پیشرفت‌هایی را در بعضی از جنبه‌های بصری بازی از جمله نورپردازی اعمال کنند.

درباره‌ی آنچه می‌توانیم از کمپین Halo Infinite انتظار داشته باشیم، این تریلر چیز خاصی را فاش نکره است. ما نگاه بسیار جامع‌تری به هیلو زتا داریم، جایی که بازی در آن اتفاق می‌افتد و همچنین می‌توانیم نگاهی به بعضی از مناطق بازی هیلو اینفینیت هم نگاهی بیندازیم. علاوه بر این نگاهی هم به دشمنان شناخته‌شده‌ی سری و مقابله با آن‌ها خواهیم داشت.

بازی هیلو اینفینیت

در این نگاه اجمالی به بخش تک‌نفره‌ی داستانی چیزی را در رابطه با دشمنان دیدیم که تاکنون در سری بازی‌های هیلو سابقه نداشته است، غول آخرهایی که خط سلامتی دارند. در این ویدیو می‌بینیم که مستر چیف با یک بروت در حال نبرد است. در کنار این بروت یک خط سفید که به احتمال زیاد نشان از مقاومت سپر او است و یک خط قرمز که زیر آن است و گویا نشان‌دهنده‌ی خط سلامتی است، دیده می‌شود. البته در این تریلر او تنها دشمنی بود که چنین چیزی برای او وجود داشت و مشخص نیست که آیا در بازی به دفعات زیاد این دشمنان دارای خط سلامتی را خواهید داشت یا فقط مربوط به همین یک بار است.

یکی از نکات دیگری که در این تریلر دیده شد، هوش مصنوعی جدیدی است که با نام The Weapon شناخته می‌شود. این هوش مصنوعی بسیار شبیه کورتانا است، با این تفاوت که تنها هدفش متوقف و قفل کردن کورتانا است. اگرچه در این تریلر این هوش‌ مصنوعی جدید دلیل این کار را نمی‌داند اما به هر حال همه‌چیز به اتفاقات قسمت قبلی بازمی‌گردد. همچنین جزئیات بیشتری از محیط سندباکس و بزرگ‌تر بازی هیلو اینفینیت دیدیم.

چندی پیش هم تست نسخه‌ی آزمایشی بخش چندنفره‌ی بازی هیلو اینفینیت در دسترس طرفداران قرار گرفته بود و با واکنش‌های بسیار خوبی مواجه شد. این بازی قرار است در تاریخ ۱۷ آذر (۸ دسامبر) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس سری، ایکس‌باکس وان و کامپیوتر منتشر شود.

منبع: Game Informer

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما