عکس‌های مدل اولیه‌ی ایرپادز با بدنه‌ی شفاف را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ایرپادز

یکی از معروف‌ترین مجموعه‌داران نمونه‌های اولیه‌ی گجت‌های اپل، دو عکس از مدل اولیه‌ی ایرپادز را منتشر کرده که بدنه‌ی شفاف این هدفون بی‌سیم را نشان می‌دهند. مشخص نیست که آیا اپل واقعا قصد داشته ایرپادز شفاف را راهی بازار کند یا نه. به احتمال زیاد جواب این سؤال منفی است زیرا همان‌طور که در این دو تصویر می‌توانید ببینید، معمولا قطعات داخلی گجت‌ها از نظر بصری چندان جذاب نیستند و مقدار قابل‌توجهی چسب هم دیده می‌شود.

باید خاطرنشان کنیم شرکت‌های سازنده‌ی گجت‌ها معمولا در مراحل اولیه از بدنه‌های شفاف استفاده می‌کنند تا مهندسان بهتر بتوانند قطعات داخلی این محصولات را ببینند. اپل در زمینه‌ی استفاده از بدنه‌ی شفاف برای محصولات خود ید طولایی دارد و سابقه‌ی این کار به کامپیوتر مکینتاش کلاسیک برمی‌گردد که در سال ۱۹۹۰ راهی بازار شد.

با این حال، این نخستین باری است که تصویری از یک گجت نسبتا جدید اپل با بدنه‌ی شفاف منتشر می‌شود. برخی از کاربران به شباهت ایرپادز شفاف با هدفون بی‌سیم Ear 1 اشاره کرده‌اند که مدتی قبل توسط شرکت Nothing به‌عنوان رقیب ارزان‌تر ایرپادز پرو معرفی شد. در حال حاضر تمام مدل‌های ایرپادز صرفا از بدنه‌ی سفید بهره می‌برند و با وجود اینکه تعداد قابل توجهی از کاربران خواستار ارائه‌ی این هدفون‌ها در رنگ‌های متنوعی هستند، ولی مدیران اپل از همین رنگ سفید رضایت کامل دارند.

از طرف دیگر، برند بیتس که در زمینه‌ی ساخت هدفون‌های مختلف فعالیت دارد و زیرمجموعه‌ی اپل محسوب می‌شود، مشکلی با ارائه‌ی هدفون‌های مبتنی بر رنگ‌های متنوع ندارد. این مجموعه‌دار در کنار انتشار تصاویر مدل اولیه‌ی ایرپادز، مدتی قبل عکس‌هایی از یک شارژر ۲۹ واتی شفاف و مدل اولیه‌ی نخستین آیفون را هم منتشر کرده که در ادامه می‌توانید این تصاویر را ببینید.

ایرپادز
ایرپادز

منبع: ۹To5Mac

راهنمای خرید آیفون


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما