ببینید؛ فیلم جدید رزیدنت اویل توسط طرفداران ساخته شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
معرفی فیلم جدید رزیدنت اویل توسط طرفداران

رزیدنت اویل (Resident Evil) از زمان اولین نسخه خود در ۱۹۹۹ و موفقیت‌های متعدد با دنباله‌ی زیادی که دریافت کرد، محبوبیت زیادی در بین طرفداران سبک ترسناک بدست آورد. موفقیت این نسخه منجر به ساخت اقتباس‌های سینمایی مختلفی از آن در طول سال‌ها شد که تقریبا همه‌ آن‌ها کیفیت چندان خوبی نداشتند. البته انیمیشن‌های ساخته شده بر اساس این سری، به آن وفادارتر هستند، اما این نقطه قوت، نقطه ضعف آن‌ها نیز هست چرا که هر چه به شخصیت‌ها و داستان واقعی رزیدنت اویل نزدیک‌تر باشید، کمتر مجبور خواهید بود که چیز جدیدی ارائه دهید.

حال اولین بازی رزیدنت اویل، محصول کلاسیک کپ‌کام (Capcom) که پیشگام بازی‌های ترس و بقا بود و نسل جدیدی از آثار ترسناک را شروع کرد، اکنون تا حدودی در یک فیلم که توسط طرفداران ساخته شده، بازسازی شده است. این فیلم با عنوان The Keeper’s Diary، به کارگردانی اندرو سالو، اقتباسی از یک مجله با همین نام است که جزئیات آمبرلا و زامبی‌ها را شرح می‌دهد. لوک نگردو، به عنوان فیلم‌بردار فعالیت می‌کند.

تصویری از فیلم فن مید جدید رزیدنت اویل

جالب است بدانید که چارلی کراسلاوسکی (Charlie Kraslavsky)، بازیگری که زمانی نقش کریس ردفیلد (Chris Redfield) را در صحنه‌های ابتدایی و پایانی بازی کلاسیک سال ۱۹۹۶ ایفا کرد، در این فیلم جدید در نقش کیپر (Keeper) بازی کرده است و ظاهرا عملکرد خوبی هم داشته است. صداپیشگی او، در حالی که صفحاتی از دفتر خاطرات نامنظم شخصیتش را با صدای بلند می‌خواند، فوق‌العاده است.

در مورد جلوه‌های ویژه و کیفیت تولید، می‌توان گفت که عملکرد CGI چشمگیر است و جلوه‌های گریم و خون و خونریزی با هر چیزی که از استودیو‌هایی که فیلم‌های رسمی را ساخته‌اند دیده‌ایم، برابری می‌کند. حتی بعد از تیتراژ صحنه‌ کوتاهی وجود دارد که طرفداران کپ‌کام آن را دوست خواهند داشت! به طور کلی، The Keeper’s Diary یکی از بهترین فیلم‌های رزیدنت اویل ساخت طرفداران است. شما می‌توانید آن را در زیر تماشا کنید.

منبع: PCGAmesN

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما