رندر خودروی لوکس BMW سری ۷ بر پایه‌ی تصاویر لو رفته منتشر شد

۲۹ آذر ۱۳۹۹ | ۱۹:۳۰ ۲۹ آذر ۱۳۹۹ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
نمای جلوی رندر بی‌ام‌و سری 7

یک طراح خودروهای مفهومی به‌تازگی رندر نسخه‌ی تازه‌ی BMW سری ۷ را بر پایه‌ی تصاویر لو رفته از مراحل آزمایش این خودرو منتشر کرده است.

توسعه‌ی نسل بعدی BMW سری ۷ (BMW 7 Series) به‌خوبی پیش می‌رود، اگرچه بدان معنا نیست که به‌زودی هم رونمایی خواهد شد. هنوز با معرفی یک نسخه‌ی اولیه احتمالا یک سال یا بیشتر فاصله داریم و همه‌ی آنچه که تاکنون دیده‌ایم فقط از مراحل آزمایشی این خودرو در پوشش استتاری بود است.

اگرچه این نمونه‌های آزمایشی کاملا در پوشش استتاری کامو قرار گرفته‌اند اما اختلافات محسوسی در طراحی آن‌ها دیده می‌شود و اکنون برپایه‌ی همین تصاویر یک طراح خودروهای مفهومی به نام Kolesa.ru پیش‌نمایشی از شکلی که این خودروی لوکس می‌تواند داشته باشد را در قالب رندرهای رایانه‌ای به نمایش گذاشته است.

عکس های لو رفته نشان می‌دهد که این خودروساز در تلاش است تا چهره‌ی جدید خودروی BMW سری ۷ را که به‌نظر طراحی مربع‌شکلی دارد، پنهان کند. اما این عکس‌ها اکنون با یک زه کناری که به تا در اطراف چراغ‌های جلو هم کشیده شده است، به شکل رندر خودنمایی می‌کند. در این رندر همچنین از جلوپنجره‌ای با اندازه‌ی معمولی استفاده و از جلوپنجره‌ی بزرگ سری ۴ فاصله گرفته شده است. دستگیره‌ی درها هم به سبکی است که در BMW i4 دیده می‌شود.

نمای عقب رندر بی‌ام‌و سری 7

نمای عقب رندر بی‌ام‌و سری ۷
Credit: Kolesa.ru

برای طراحی این رندر در بخش عقب خودرو آزادی‌های بیشتری اعمال شده است. در عکس‌های لو رفته، استتار ضخیم و روکش‌های عقب کل طراحی قسمت عقب را پنهان کرده است. با این حال، رندر منتشر شده دارای چراغ‌های عقب عریض است که سبک طراحی فعلی را ادامه می‌دهد و اگزوزها هم در بالای سپر عقب به شکل ذوزنقه‌ای دیده می‌شوند. این نمای عقب‌ در مجموع از آنچه در سری ۷ فعلی ارائه می‌شود، تمیزتر است، اگرچه برای درک کامل آن باید منتظر نماهای بیشتری از خودروی اصلی بود.

این احتمال وجود دارد که سری ۷ جدید تا سال ۲۰۲۲ عرضه نشود و با مدل ۲۰۲۳ وارد آمریکا شود. این طور که اعلام شده، BMW نسخه‌ی تمام الکتریکی این سری ۷ را هم ارائه خواهد داد که طبق شنیده‌ها i7 نام دارد. اگرچه جزئیات مربوط به پیشرانه‌های دیگر هنوز منتشر نشده است. انتظار می‌رود i7 در حالی که ۵۳۶ اسب بخار قدرت را میان هر چهار چرخ تقسیم می‌کند، بیش از ۴۸۰ کلیومتر برد داشته باشد. این خودرو در برابر مرسدس بنز آینده با نام EQS که نسخه‌ی الکتریکی کلاس S است و به‌تازگی توسط مرسدس بنز برای سال ۲۰۲۱ به‌روزرسانی شده، رقابت خواهد کرد.

بی‌ام‌و خودروی الکتریکی پرچم‌دار خود را با نام iX معرفی کرد

عکس کاور: رندر بی‌ام‌و سری ۷

Credit: Kolwsa.ru

منبع: Motor1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما