نیمار و پوگبا را در مدرن وارفر ۲ ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Modern Warfare 2

به تازگی تصاویری از بازی کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۲ به بیرون درز کرده است که خبر از حضور اسکین‌های نیمار و پوگبا در بازی می‌دهد.

مدت زیادی است که پیاده‌سازی یک کراس‌اوور فوتبالی با این بازی تیراندازی محبوب و مورد انتظار شایعه شده و نام فوتبالیست‌های بزرگی در این میان لو رفته است که از بین آن‌ها می‌توان به مسی، نیمار و پوگبا اشاره کرد. البته نام‌های دیگری نیز در مورد اپراتورهای لو رفته قابل مشاهده است که شامل  Connor Klaus ،Luna ،Roze ،Reyes ،Gromsco و Aksel می‌شوند.

با این حال تنها تصاویری از ظاهر نیمار و پوگبا لو رفته است که طراحی جذابی نیز دارند. در این میان جالب است بدانید که نیمار به عنوان ستاره‌ی فوتبال برزیل که در حال حاضر برای باشگاه پاری سن ژرمن بازی می‌کند، یک گیمر است و تاکنون بازی‌های تیراندازی و اول شخص بسیاری را برای علاقه‌مندان استریم کرده است.

بازی مدرن وارفر ۲ به عنوان دنباله‌ی مستقیم مدرن وارفر ۲۰۱۹، به تازگی برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شده است. البته این پایان کار نیست زیرا استودیوی سازنده‌ی بازی یعنی اینفینیتی وارد (Infinity Ward) به تازگی برنامه‌هایی را برای محتوای پس از عرضه مشخص کرده است. فصل اول بازی در کنار حالت‌های DMZ و همچنین کال آو دیوتی: وارزون ۲.۰ در تاریخ ۱۶ نوامبر ۲۰۲۲ (۲۵ آبان ۱۴۰۱) در دسترس قرار خواهند گرفت.

از طرفی طبق گفته‌ی اکتیویژن، اولین مجموعه از ریدها (Raids) یعنی مبارزات کوآپ سه نفره که شامل مبارزات تنش‌زا، کار تیمی و حل معما است، در تاریخ ۱۴ دسامبر (۲۳ آذر) با پچ Reloaded فصل یک منتشر می‌شوند. ریدها همچنین ادامه‌ی کمپین تک نفره‌ی بازی خواهند بود. این حالت ابتدا در مدرن وارفر ۲ محصول سال ۲۰۰۹ دیده شد و دارای سه ماموریت بود.

بازی مدرن وارفر ۲ برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی در دسترس است. دارندگان نسخه‌ی Vault Edition بازی می‌توانند بتل پس اول را به صورت رایگان باز کرده و جوایز ۵۰ ردیف اول آن را به راحتی برای خود کسب کنند.

منبع: VGC

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما