سازنده‌ی پوکمون گو بازی هری پاتر می‌سازد

۲۰ آبان ۱۳۹۶ | ۱۴:۴۵ ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت فیلم‌سازی «برادران وارنر» خبر از ساخت بازی‌های جدیدی بر اساس مجموعه و دنیای بزرگ «هری پاتر» داده است. شرکت تازه‌ای برای ساخت بازی‌های هری پاتر تاسیس شده است که تهیه کنندگی عناوین ساخته شده را برعهده خواهد داشت. این شرکت Portkey Games نام گرفته است.

اولین بازی ساخته شده تحت نظر Portkey Games یک بازی موبایل به اسم Harry Potter: Wizards Unite است.

شرکت Portkey Games قرار است بازی‌های موبایلی و کنسولی بسازد که بازی‌کننده‌ها را وارد دنیای مجموعه‌ی هری پاتر می‌کند. شخصیت‌های و عناصر معروف مجموعه‌ی هری پاتر در این بازی‌ها حضور خواهند داشت، ولی دنیاهای تازه و قصه‌های جدیدی هم در این بازی‌ها معرفی خواهند شد.

اولین بازی ساخته شده تحت نظر Portkey Games یک بازی موبایل به اسم Harry Potter: Wizards Unite است. این بازی واقعیت افزوده را استودیوی Niantic Games می‌سازد که بیشتر آن را به خاطر «پوکمون گو» می‌شناسیم. بازی‌کننده‌ّهای این بازی موبایل درست مثل Pokemon Go باید در دنیای واقعی به دنبال جادو بگردند هم‌چنین با شخصیت‌های معروف، هیولاهای متنوع و قصه‌های مخفی روبرو شوند.

اطلاعات بیشتر بازی Harry Potter: Wizards Unite در سال آینده منتشر خواهد شد. با این حال، در بیانیه‌ی رسمی شرکت Portkey Games آمده است که به زودی از بازی‌های دیگرشان هم صحبت خواهند کرد.

منبع: Gematsu

برچسب‌ها :
دیدگاه شما