نخستین تصاویر فیلم کوچه‌ی کابوس گیرمو دل تورو با بازی بردلی کوپر و کیت بلانشت را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
فیلم کوچه کابوس

نخستین تصاویر فیلم «کوچه‌ی کابوس» (Nightmare Alley‎) به کارگردانی گیرمو دل تورو فضای خاص و فانتزی این فیلم تریلر روان‌شناختی را نشان می‌دهند.

همواره از گیرمو دل تورو به‌عنوان یکی از بهترین کارگردان‌های قرن بیست‌ویکم و یکی از حاذق‌ترین فیلم‌سازان در سبک فانتزی یاد شده است. دل تورو را همیشه با فیلم تحسین برانگیز «هزارتوی پن» به خاطر می‌آوریم. فیلمی خیال‌انگیز با رگه‌هایی از ژانر معمایی که به‌خوبی می‌توانست به لطف بازی خوب شخصیت اصلی نوجوانش مخاطب را تا انتها با خود کند. حالا این فیلم‌ساز پنجاه‌وشش ساله قصد دارد با قصه‌ای بالغانه‌تر دوباره‌ی یک داستان فانتزی تاریک را به سینماها بیاورد.

فیلم کوچه‌ی کابوس یازدهمین ساخته‌ی دل تورو است که در آن بردلی کوپر در نقش استَنتون «استن» کارلایل، مرد جوان جاه‌طلبی ظاهر می‌شود که به‌خوبی می‌داند چگونه مردم را تحت تأثیر قرار دهد. او با یک روانپزشک با بازی کیت بلانشت آشنا می‌شود که در سوءاستفاده کردن و تحت تأثیر قراردادن افراد متفاوت از استَنتون کارلایل هم توانمندتر است. در نخستین تصاویر منتشر شده از این فیلم علاوه‌ بر این دو شخصیت، می‌توانیم ظاهر و سروشکل ویلم دفو در کوچه کابوس را هم ببینیم.

در کنار کوپر، بلانشت و دفو از میان بازیگران سرشناس کوچه کابوس می‌توان به تونی کولت، ران پرلمن، رونی مارا، دیوید استراترن و ریچارد جنکینز اشاره کرد. این فیلم بر اساس کتابی با همین نام اثر ویلیام لیندزی گرشام ساخته شده و وظیفه‌ی نوشتن فیلم‌نامه‌ی آن بر عهده‌ی گی‌یرمو دل تورو و کیم مورگان بوده است.

فیلم کوچه کابوس فیلم کوچه کابوس فیلم کوچه کابوس
  • فیلم کوچه کابوس
  • فیلم کوچه کابوس
  • فیلم کوچه کابوس

این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) برنامه‌ریزی شده است و به‌زودی نخستین تریلر آن پخش خواهد شد.

گیرمو دل تورو در سال ۲۰۱۷ با فیلم «شکل آب» توانست شیر طلایی جشنواره ونیز را از آن خود کند و در مراسم‌های اسکار، گلدن گلوب و بفتا هم خوش بدرخشد. شکل آب تحسین گسترده‌ی سینمادوستان را در پی داشته و منتقدان داستان فیلم، کارگردانی، موسیقی، جلوه‌های ویژه و بازی سالی هاوکینز در نقش الیسا اسپوزیتو را ستودند. به همین دلایل بازگشت دل تورو با کوچه کابوس به سینماها پس از چهار سال بسیار کنجکاوی برانگیز است.

منبع: Screenrantبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما