فروش بازی Nioh 2 از مرز ۲٫۵ میلیون نسخه عبور کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
nioh 2

به‌تازگی، شرکت کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیو تیم نینجا (Team Ninja) به‌صورت رسمی اعلام کردند فروش فیزیکی و دیجیتالی بازی Nioh 2 توانسته از مرز ۲.۵ میلیون نسخه عبور کند.

جزئیات جدید فروش بازی Nioh 2 به‌عنوان بخشی از سالگرد پنج سالگی این اثر در ژاپن توسط ناشر و استودیو سازنده اعلام شد. در آوریل سال ۲۰۲۱ شرکت کوئی تکمو بیان کرد که این بازی توانسته حدود ۲ میلیون نسخه فروش داشته باشد. با توجه به آمار جدید، مشخص است که از آوریل سال گذشته تا به امروز حدود ۵۰۰ هزار نسخه از بازی به فروش رفته است.

علاوه بر این، در ماه سپتامبر ۲۰۲۱ شرکت کوئی تکمو تأیید کرده بود که فروش فیزیکی و دیجیتالی کل سری بازی Nioh از مرز ۶ میلیون نسخه عبور کرده است. با این احتساب اگر فروش کلی Nioh 2 را تا به این لحظه ۲.۵ میلیون نسخه در نظر بگیریم، این یعنی فروش کلی قسمت اول این سری هم چیزی حوالی ۳.۵ میلیون نسخه است.

nioh 2

اولین قسمت مجموعه بازی Nioh در فوریه سال ۲۰۱۷ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و سپس در نوامبر همان سال نسخه‌ی استیم آن برای کامپیوترهای شخصی به انتشار رسید. پس از موفقیت قسمت اول، دنباله‌ی آن در مارس ۲۰۲۰ برای کنسول پلی‌استیشن ۴ و سپس در فوریه ۲۰۲۱ برای کامپیوترهای شخصی (از طریق استیم) عرضه شد. علاوه بر آن، در فوریه‌ی ۲۰۲۱ نسخه‌‌ای تحت عنوان Nioh Collection برای کنسول نسل نهمی پلی‌استیشن ۵ منتشر شد که شامل نسخه‌ی بازسازی‌شده‌ی دو بازی Nioh و Nioh 2 است.

اگرچه Nioh 2 با استقبال بیشتری مواجه شد و توانست حتی نسبت به قسمت اول بازخوردهای بهتری بگیرد اما آن‌ها اعلام کرده‌اند که در حال حاضر برنامه‌ای برای توسعه‌ی دنباله‌ی این عنوان ندارند و تمرکز خود را روی پروژه‌های دیگر گذاشته‌اند. با وجود این اظهارنظر، ممکن است استودیو کوئی تکمو بعدها روزی به سراغ دنباله‌ی این اثر بازگردد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما