فروش سری بازی‌های Nioh از ۷ میلیون نسخه گذشت

۶ آبان ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
سری نیوه

کمپانی کوئی تکمو (Koei Tecmo) و استودیوی تیم نینجا (Team Ninja) به تازگی اعلام کرده‌اند که فروش مجموعه‌ی نیوه (Nioh) از ۷ میلیون نسخه عبور کرده است.

این میزان از فروش شامل نسخه‌های فیزیکی و دیجیتالی می‌شود. شایان ذکر است که دو بازی این سری اکشن و نقش‌آفرینی در حالی توانستند به این نقطه‌ی عطف در فروش خود دست یابند که تنها روی کنسول‌های پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی در دسترس هستند. در واقع این بازی‌ها روی کنسول‌های ایکس‌باکس قابل تجربه نیستند و به گفته‌ی کارگردان این مجموعه یعنی فومیهیکو یاسودا (Fumihiko Yasuda)، بعید است که روی کنسول‌های مایکروسافت عرضه شوند.

اولین نسخه از نیوه در در سال ۲۰۱۷ توسط سونی در سطح جهانی و توسط کوئی تکمو در ژاپن برای پلی‌استیشن ۴ منتشر شد و در نهایت در همان سال برای رایانه‌های شخصی نیز در دسترس قرار گرفت. نسخه‌ی ریمستر شده‌ی بازی نیز در فوریه‌ی ۲۰۲۱ برای پلی‌استیشن ۵ منتشر شد. بازی داستان داستان سفرهای ویلیام آدامز، یک ملوان ایرلندی، را دنبال می‌کند که از یک زندگی یک مرد انگلیسی با همین نام که یکی از تنها سامورایی‌های غربی بود، الهام گرفته شده است. Nioh 2 نیز در سال ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴ و تقریبا یک سال پس از آن برای رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن ۵ عرضه شد. این نسخه پیش‌درآمدی بر نیوه ۱ محسوب می‌شود و در آن بازیکن شخصیتی به نام Hide را کنترل می‌کند.

نیوه

در ماه فوریه‌ی سال جاری، تیم نینجا اعلام کرد کرد که نیوه ۲ به تنهایی بیش از ۲.۵ میلیون نسخه فروخته است و احتمالا از آن زمان تاکنون این تعداد افزایش یافته است. در رابطه با فروش کلی مجموعه نیز سال گذشته به مرز ۶ میلیون نسخه رسیده بود. اگر نیوه ۲ را تجربه نکرده‌اند، بهتر است بدانید که این بازی به صورت رایگان برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس در ماه نوامبر ارائه خواهد شد.

در نهایت در رابطه با پروژه‌های آینده‌ی تیم نینجا می‌توان به بازی‌های Wo Long: Fallen Dynasty و Rise of the Ronin اشاره کرد. Wo Long: Fallen Dynasty یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی بر پایه‌ی هنرهای رزمی چینی است که در ۱۲ اسفند برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی پلی‌استیشن، ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی عرضه می‌شود. از طرفی Rise of the Ronin یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی جهان باز است که در ژاپن جریان دارد و در سال ۲۰۲۴ برای کنسول پلی‌استیشن ۵ منتشر خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه