بازی No Man’s Sky برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد

۲۷ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
no mans sky

شرکت سازنده بازی نو منز اسکای (No Man’s Sky) به نام هلو گیمز (Hello Games) اعلام کرد که این عنوان را برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد کرد.

بازی نو منز اسکای در حال حاضر برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ به همراه کامپیوتر در دسترس است. این بازی در سال ۲۰۱۶ عرضه شد. در زمان عرضه انتقادات بسیار زیادی به نو منز اسکای شد. به دلیل اینکه نتوانست انتظارات را برآورده کند و از طرفی بعد از مدتی بازی تکراری می‌شد. حال در این چند سال شرکت سازنده تغییرات بسیاری در این بازی انجام داده است. به گونه‌ای که با نسخه زمان عرضه قابل قیاس نیست!

نو منز اسکای یک بازی درباره‌ی دوام آوردن و پیشرفت در یک دنیای گسترده است. شما با یک کهکشان بزرگ روبه‌رو خواهید بود که می‌توانید در آن به گشت‌وگذار بپردازید. در این بازی تعداد زیادی سیاره وجود دارد که شما به‌راحتی وارد هر کدام می‌شوید. هر سیاره با مورد دیگر تفاوت بسیاری داشته و هر کدام ویژگی خاص خود را دارند.

این بازی به سبک SandBox است. به همین دلیل داستان را خودتان می‌سازید. از طرفی با توجه به فرصت زیادی که برای گشت و گذار دارید در دنیای این بازی غرق خواهید شد. چند دقیقه‌ی اول بازی نو منز اسکای واقعاً زیبا است. شما هر کاری که بخواهید می‌توانید انجام دهید. با این حال ساخت سفینه یکی از جالب‌ترین کارهایی است که می‌توان انجام داد.

نو منز اسکای سوییچ

حالت سوم شخص در ابتدا روی این بازی وجود نداشت. سپس با یک به‌روزرسانی به این بازی اضافه شد.

می‌توانید در دنیای این بازی تجارت کنید و چیزهای بسیاری را بخرید. از طرفی در آن مبارزه هم وجود دارد تا کمی هیجان بازی را بیشتر کند. هدف اصلی شما رسیدن به مرکز کهکشان است که کار آسانی نیست.

نکته مثبت اینجاست که بازی نو منز اسکای گرافیک سنگینی ندارد. به همین دلیل می‌توان آن را به صورت روان روی سوییچ اجرا کرد. البته با وجود گستردگی‌ که در این بازی وجود دارد احتمال دارد که حجم زیادی داشته باشد.

می‌توانید در ادامه تریلر معرفی نسخه‌ی سوییچ بازی No Man’s Sky را ببینید.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه