بازی‌های انیمه‌ای برتر: Sword Art Online Hollow Realization

۲۱ اسفند ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی Sword Art Online

تعطیلات نوروز بهترین زمان برای پیچاندن رفقا و بازی کردن است، در نتیجه ما هم مثل چند سال گذشته تصمیم گرفتیم تا در قالب مجموعه مطالب مختلفی، هر روز چند بازی برای‌تان معرفی کنیم. با این حال، به غیر از بازی‌، زمان کافی برای تماشای فیلم و مجموعه‌های بلند هم وجود دارد. چه بهتر که این دو را کنار هم قرار دهیم و بازی و سریال یک مجموعه را با هم تجربه کنیم. در همین راستا، می‌خواهیم در سری مطالب «بازی‌های انیمه‌ای برتر»، بازی‌های بسیار خوبی که از روی انیمه‌های معروف و بزرگ ساخته شده‌اند را به شما معرفی کنیم. می‌توانید تعطیلات نوروز را به دیدن این انیمه‌ها و تجربه‌ی بازی‌هایشان بپردازید. هزاران بازی با اقتباس از انیمه‌ها در تاریخ ساخته شده‌اند، اما در این سری سراغ بازی‌هایی رفته‌ایم که روی پلتفرم‌ها و کنسول‌‌های امروزی اجرا شوند و مشکلی در پیدا کردنشان نداشته باشید.

به طور کلی عناوین نقش آفرینی ژاپنی (JRPG) ظاهری مشابه انیمه دارند. با اینحال اکثر آن‌ها از انیمه ساخته نشده‌اند. با اینحال اگر بازی‌های این سبک از انیمه ساخته شده باشند داستان بسیار مهیج و آشنایی خواهند داشت. همینطور اینکه اکثر کرکترها برای شما آشنا بوده و نیازی به توضیح ندارند. هنر شمشیر آنلاین: تحقق توخالی (Sword Art Online: Hollow Realization) یک بازی به این سبک است. یعنی بر اساس انیمه هنر شمشیر آنلاین ساخته شده و در سبک نقش آفرینی ژاپنی است. به همین دلیل طرفداران این انیمه قطعاً از تحقق توخالی لذت خواهند برد.

تحقق توخالی یک عنوان نقش آفرینی کامل است. یعنی شخصیت اصلی شما قابلیت شخصی سازی داشته و شما می‌توانید در طول بازی آن را ارتقاء دهید. از طرفی دنیای بازی به گونه‌ای طراحی شده که با تمام عناصر می‌توانید ارتباط برقرار کنید. شما در این بازی ۴ کاراکتر قابل بازی دارد. همگی نیز قابلیت تغییر و شخصی سازی دارند. مانند اکثر عناوین سبک نقش آفرینی ژاپنی شما باید با افراد زیادی صحبت کرده و مأموریت‌های مختلف را انجام دهید. با اینحال برای اینکه بازی کمی هیجان انگیز بشود مقداری عناصر اکشن نیز در بازی وجود دارد.

داستان بازی با انیمه فاصله زیادی داشته و تنها از برخی کاراکترهای آشنا استفاده می‌کند. شخصیت اصلی آن AI بوده که شما باید آن را ارتقاء داده و به نوعی به تکامل برسانید. در این بازی مکانیسم جدیدی از مبارزه در مجموعه هنر شمشیر معرفی شد. به همین علت هم هست که آن را به شما پیشنهاد می‌کنیم. در این سبک مبارزه شما ۴ کاراکتر را همزمان کنترل کرده و این افراد با کمک یکدیگر به یک موجود حمله می‌کند. به طور کلی مبارزات گروهی بسیار لذت بخش بوده و این بازی نیز از پس آن به خوبی بر می‌آید. هوش مصنوعی بازی نیز نسبتاً خوب عمل کرده و شما را عصبانی نخواهد کرد. به همین دلیل به راحتی می‌توانید به تیم خود دستور دهید و مطمئن باشید که آن را اجرا خواهند کرد. البته دقت کنید که تحقق توخالی تنها به سبک تک نفره بوده و قابلیت تجربه با دوستان را ندارد. پس حالت کوآپ در آن وجود ندارد.

پس اگر از طرفداران انیمه هنر شمشیر هستید، اصلاً تحقق توخالی را از دست ندهید. به دلیل اینکه قطعاً از آن لذت خواهید برد.

نام بازی: Sword Art Online: Hollow Realization
تهیه‌کننده: Bandai Namco Entertainment
سازنده: Aquria
سبک: نقش‌آفرینی
پلتفرم: پلی‌استیشن ۴، نینتندو سوییچ، کامپیوتر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه