انویدیا RTX 4090 با حافظه‌ی ۲۴ گیگابایتی در دست ساخت است

۲ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
انویدیا RTX 4090

در رابطه با کارت گرافیک انویدیا RTX 4090 هنوز هیچ تصویری از نمونه‌های اولیه‌‌ی آن منتشر نشده ولی طبق یک گزارش جدید، به نظر می‌رسد حدود ۱۰ روز قبل تولید انبوه آن آغاز شده است. متاسفانه هنوز مشخص نیست که کدام کارخانه وظیفه‌ی تولید این کارت گرافیک را بر عهده گرفته ولی به نظر می‌رسد این کارت گرافیک از تراشه‌ی AD102 و حافظه‌ی ۲۴ گیگابایتی استفاده می‌کند.

در ضمن باید به وجود ۴ کانکتور در این کارت گرافیک هم اشاره کنیم که از یک پورت HDMI و سه Display Port تشکیل شده است. متاسفانه هنوز در مورد فرکانس حافظه و تراشه‌ی استفاده گزارش موثقی منتشر نشده و در مورد سیستم خنک‌کننده‌ی آن هم نمی‌توانیم صحبت کنیم. اما احتمالا طی روزهای آینده اطلاعات بیشتری در مورد کارت گرافیک به شدت قدرتمند منتشر خواهد شد. گفتنی است حتی اگر مشخصات دقیق این کارت گرافیک هم لو برود، ممکن است قبل از عرضه به بازار با تغییراتی روبرو شود و چنین چیزی در بازار کارت گرافیک‌ها چیز عجیبی محسوب نمی‌شود.

از کارت گرافیک انویدیا RTX 4090 چه انتظاراتی دارید؟ به نظر شما این قطعه با چه قیمتی راهی بازار می‌شود؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع: notebookcheck

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه