Octopath Traveler، از بهترین نقش‌آفرینی‌های سوییچ، به کامپیوتر می‌آید

امیرحسین میرزایی ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۸:۳۰ ۲۴ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Octopath Traveler

پشتیبانی بسیار خوب شرکت‌های بازی‌سازی ژاپنی از پلتفرم کامپیوتر ادامه دارد. شرکت اسکوئر انیکس خبر از عرضه‌ی بازی Octopath Traveler روی کامپیوتر داده است. این نقش‌آفرینی ژاپنی به صورت انحصاری روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه شده بود و تصور نمی‌کردیم به این زودی‌ها، روی پلتفرم دیگری شاهد عرضه‌ی آن باشیم.

نسخه‌ی کامپیوتر Octopath Traveler در روزز ۷ ژوئن روی استیم و هم‌چنین فروشگاه دیجیتال اسکوئر انیکس عرضه خواهد شد.

بازی Octopath Traveler از نقش‌آفرینی‌های بسیار خوب چند سال اخیر است و از نظر روند، در عین اینکه شبیه به نقش‌آفرینی‌های کلاسیک اسکوئر انیکس است، عناصری مدرن را هم در خود جای داده. بازی همانطور که از اسمش پیداست، قصه‌ی هشت شخصیت مختلف را تعریف می‌کند. بازی‌کننده‌ها در ابتدای بازی، یکی از شخصیت‌های اصلی را انتخاب می‌کنند و قصه‌ای مختص به او می‌شنوند. با این حال، مجموعه‌ای از کوئست‌ها و خط داستانی یکسانی هم در بازی وجود دارد که بدون توجه به شخصیت انتخاب شده، پیش می‌روند.

سیستم‌های نقش‌آفرینی بازی و مبارزات آن شگفت‌انگیز هستند و بازی هم‌چنین از نظر گرافیکی هم استایلی جدید و مخصوص به خود دارد که تا به حال مثل آن را ندیده بودیم.

طبق گفته‌ی اسکوئر انیکس، بازی در روزز ۷ ژوئن روی استیم و هم‌چنین فروشگاه دیجیتال اسکوئر انیکس عرضه خواهد شد. پست اصلی معرفی نسخه‌ی کامپیوتر بازی از وب‌سایت اسکوئر انیکس حذف شده و احتمالا بازی زودتر از زمان مشخص شده، معرفی شده. با این حال، احتمالا همین روزها باید منتظر دیدن بازی روی استیم باشیم.

پیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی بیشتر با Octopath Traveler تریلر معرفی گیم‌پلی و بخش‌های مختلف بازی را در ادامه ببینید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما