طراحی ساعت هوشمند وان‌پلاس نورد واچ فاش شد

۱۴ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
وان‌پلاس نورد واچ

جدیدترین ساعت هوشمند وان‌پلاس با نام نورد واچ قرار است به زودی معرفی شود. طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی در مورد این ساعت منتشر شده و حالا یکی از افشاگران، رندری منتشر کرده که جزئیات طراحی آن را به خوبی نشان می‌دهد.

همانطور که می‌توانید ببینید، نمایشگر مستطیل شکل است و ظاهرا در سه رنگ مشکی، سفید و طلایی راهی بازار می‌شود. به طور کلی این رندر به‌شدت شبیه یکی از رندرهای اولیه‌ی منتسب به این ساعت است. بنابراین احتمالا نمایشگر موردنظر مبتنی بر رزولوشن ۳۶۸ در ۴۴۸ خواهد بود.

طبق شایعات مطرح شده، وان‌پلاس نورد واچ از سنسور تشخیص اکسیژن خون، قابلیت پایش ضربان قلب و وضعیت خواب پشتیبانی می‌کند. مدتی قبل مشخص شد که این ساعت با بلوتوث ۵.۲ راهی بازار می‌شود. همچنین به نظر می‌رسد وان‌پلاس قصد دارد یک اپ مخصوص به نام OnePlus N Health را برای آن ارائه کند تا کاربران در زمینه‌ی تندرستی به امکانات و ویژگی‌های بیشتری دسترسی داشته باشند.

در رابطه با قیمت این ساعت، برخی منابع به قیمت بین ۶۰ تا ۱۰۰ دلار اشاره کرده‌اند. ظاهرا این ساعت در ابتدا راهی بازار هند می‌شود و مشخص نیست که آیا وان‌پلاس آن را در نهایت در دیگر بازارها هم عرضه می‌کند یا نه.

منبع: gizmoChina

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه