اوپو ورود به بازار تبلت‌ و گوشی‌‌های تاشو را تایید کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی‌های اوپو

مدت‌هاست که شایعه شده شرکت اوپو به تولیدکنندگان تبلت می‌پیوندد. هنگامی که اوپو اعلام کرد رابط کاربری Color OS 12 مبتنی بر اندروید‌ ۱۲ است، مشخص شد که آخرین نسخه نرم‌افزار گوشی هوشمند آن با تبلت و گوشی‌های تاشوی جدید اوپو سازگار خواهد بود. امروز یکی از مدیران ارشد این شرکت رسما تایید کرده که تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند تاشوی اوپو به زودی رونمایی و عرضه بازار جهانی خواهد شد.

مدیران ارشد اوپو از اهداف بلند‌مدت این شرکت در تولید محصولات پیشرفته و استراتژی‌های فروش الکترونیکی آن خبر داده‌اند. بر اساس گزارش‌های اخیر، اوپو تأیید کرده که این شرکت اولین تبلت خود را در نیمه‌ اول سال ۲۰۲۲ عرضه خواهد کرد. شرکت ویوو هم در همین زمان از معرفی و عرضه اولین تبلت خود خبر داده است.

یکی از مدیران ارشد این شرکت همچنین اعلام کرده که شرکت اوپو از گوشی‌های هوشمند تاشو و چند محصول دیگر خود رونمایی خواهد کرد. اما از زمان معرفی این محصولات حرفی نزده است. سال گذشته، این شرکت از طرح‌های مفهومی یک گوشی هوشمند تاشو به نام اوپو ایکس ۲۰۲۱ رونمایی کرد. اوپو همچنین با یک شرکت طراح ژاپنی برای طرح یک گوشی تاشو همکاری می‌کند. به نظر می‌رسد که ما به‌زودی شاهد عرضه این گوشی‌ها در آینده‌ی نزدیک خواهیم بود.

گوشی‌های اوپو گزارش‌ها حاکی آن است که شرکت اوپو در حال حاضر عنوان سومین تولیدکننده گوشی‌های با سیستم‌عامل اندروید را در اختیار دارد. استقبال کاربران از گوشی اوپو فایند ایکس ۳ هم از ۴۶ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافته است. بنابراین شواهد موجود نشان می‌دهد که این کمپانی چینی در مسیر پیشرفت خوبی قرار دارد.

علاوه بر این با پیوستن شرکت وان‌پلاس به یکی از زیرمجموعه‌های شرکت اوپو، تجارت الکترونیک این شرکت هم با حضور در بین فروشندگان محبوب قوی‌تر خواهد شد. شرکت اوپو به عرضه محصولات جدید خود مانند هدفون‌های بی‌سیم، ردیاب‌های ورزشی، ساعت‌های هوشمند، تلویزیون‌های هوشمند و اقلام دیگر ادامه خواهد داد.

منبع: gizmochinaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما