بلیزکان ۲۰۱۵: Overwatch بهار ۹۵ برای PS4، Xbox One و PC عرضه می‌شود

۱ خرداد ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱۰ دقیقه

در نمایشگاه بلیزکان سال گذشته، استودیوی بازی‌سازی بلیزارد از اولین اکشن اول شخص خود رونمایی کرد. این بازی که Overwatch نام دارد، یک اکشن چندنفره‌ی آنلاین کلاس-محور است.

بازی Overwatch بهار سال آینده در سه بسته‌ی متفاوت عرضه می‌شود.

بلیزارد دیروز برای اولین بار از نسخه‌های کنسولی Overwatch رونمایی کرد. این شرکت بازی‌سازی می‌گوید که بازی را از همان ابتدا با در نظر گرفتن کنسول‌های بازی ساخته است. بلیزارد هم‌چنین می‌گوید که نسخه‌ی رایانه‌های شخصی با نسخه‌ی کنسولی هیچ تفاوتی ندارد.

استودیوی بازی‌سازی بلیزارد هم‌چنین برای اولین بار از ساختار بازی Overwatch سخن گفت. در حالی که انتظار می‌رفت این شرکت بازی را به‌صورت Free-to-play و رایگان عرضه و اقدام به فروش تک‌تک شخصیت‌ها و نقشه‌ها کند، بلیزارد گفت که چنین خبری نخواهد بود.

بازی Overwatch بهار سال آینده در سه بسته‌ی متفاوت عرضه می‌شود. ارزان‌ترین نسخه‌ی بازی ۴۰ دلار قیمت دارد و دیجیتال است. نسخه‌ی فیزیکی و کنسولی بازی هم Overwatch: Origins Edition نام دارد و با قیمت ۶۰ دلار عرضه خواهد شد. این نسخه از پنج لباس بیشتر برای شخصیت‌های بازی برخوردار است.

Overwatch-games

نسخه‌ی ۱۳۰ دلاری بازی هم مثل نسخه‌ی Origins Edition است، اما یک مجسمه و دیسک موسیقی بازی را هم در خود دارد.

هر سه نسخه‌ی بازی ۲۱ قهرمان مختلف خواهند داشت. هر کدام از این قهرمان‌ها هم اسلحه‌ها و قدرت‌های خاص خود را دارند. بلیزارد جسته و گریخته به این موضوع اشاره کرد که احتمالا در آینده شخصیت‌ها و نقشه‌های بیشتر را به‌صورت پولی عرضه خواهند کرد.

Overwatch-1

نسخه‌ی Collector’s Edition بازی که ۱۳۰ دلار قیمت‌گذاری شده است.

در کنار رونمایی از نسخه‌های مختلف Overwatch، بلیزارد از سه شخصیت جدید هم برای این بازی رونمایی کرد.

می‌توانید در ادامه، دو تریلر جدید و تصاویری از این بازی را ببینید. تریلر اول شخصیت‌های جدید و روند بازی را نشان می‌دهد. تریلر دوم هم محتوای اضافی همراه با نسخه‌ی Origins Edition را به تصویر می‌کشد.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: VG247

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۲ دیدگاه
  1. Avatar mmm

    پلیر های سایت به شدت بد عمل میکنند!!!

  2. Avatar محمد کمالی

    من موندم ورلد بازی کنم یا اوورواچ . بنظر شما کدومو شارژ کنم ؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه