Overwatch هم مثل DOTA و LoL حرفه‌ای می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

ظاهرا قرار است بازی Overwatch هم به مسابقات بزرگ و جهانی بازی‌های ویدیویی بپیوندد. یعنی از این پس مثل بازی‌های Dota یا League of Legends، بازی Overwatch هم لیگ‌های بزرگ خواهد داشت و وارد بازی‌های eSports خواهد شد.

Overwatch خودش سیستم رده‌بندی و مجموعه مسابقات فصلی دارد، اما مسابقات لیگی و اجرای برنامه‌های بزرگ eSports کاملا موضوع دیگری است.

این خبر را «بابی کوتیک» (Bobby Kotick)، مدیرعامل شرکت بازی‌سازی «اکتویوژن» اعلام کرده است. استودیوی بازی‌سازی بلیزارد خودش رسما اطلاعات مربوط به بازی‌های‌اش را منتشر می‌کند و ظاهرا بابی کوتیک نباید به این موضوع در یکی از سخنرانی‌های‌اش اشاره می‌کرده است. کوتیک اخیرا در مراسمی، درباره‌ی اهمیت بالای eSports یا ورزش حرفه‌ای کامپیوتری صحبت کرده است. او در سخنان‌اش با اشاره به بازی Overwatch گفته است:

“می‌خواهیم محتوای حرفه‌ای تولید کنیم. به همین دلیل هم تیم‌ها و لیگ‌هایی تشکیل خواهیم داد. مسابقات Overwatch League را خواهیم داشت که از تیم‌های زیادی تشکیل خواهند شد. این تیم‌ها، به دو گروه تیم‌های حرفه‌ای ورزشی، و تیم‌های محلی دسته‌بندی خواهند شد.”

Overwatch-3

سیستم‌های Overwatch آن قدر روی حساب و کتاب است که می‌تواند به راحتی تبدیل به یک ورزش شود.

کاملا واضح است که Overwatch هم قرار است مثل بازی‌های League of Legends، پشتیبانی بزرگ حرفه‌ای داشته باشد. کوتیک به برگزاری مسابقات بزرگ Overwatch در سالن، مثل دیگر بازی‌های eSports اشاره کرده است.

بازی Overwatch خودش سیستم رده‌بندی و مجموعه مسابقات فصلی دارد، اما مسابقات لیگی و اجرای برنامه‌های بزرگ eSports کاملا موضوع دیگری است.

بهتر است منتظر باشید تا خود بلیزارد از اطلاعات مربوط به مسابقات Overwatch رونمایی کند.

منبع: VG247

telegram_ad2_1برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما