آپدیت جدید اورواچ ۲ مراحل داستانی تازه‌ای به بازی می‌آورد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه
Overwatch 2

بازی اورواچ ۲ (Overwatch 2) را می‌توان یکی از عناوین بسیار عجیب سال ۲۰۲۲ دانست. بلیزارد تلاش کرد با این بازی سیستم تجاری کاملاً جدیدی را امتحان کند که چندان مورد استقبال واقع نشد. بحث اصلی اینجاست که اورواچ ۲ با چیزی که ماهیت اصلی اورواچ بود فاصله زیادی داشت و به همین دلیل طرفداران از این تغییر راضی نبودند.

حال بلیزارد در تلاش است تا با عرضه به روزرسانی‌های مختلف طرفداران را دوباره جذب کند. چندی پیش این شرکت اعلام کرد که حالت اصلی همکاری (Co-Op) این بازی توقف تولید شده و عرضه نخواهد شد. چیزی که وضعیت را برای اورواچ از قبل هم بدتر کرد. حال بلیزارد اعلام کرده که به زودی به روزرسانی حمله (Invasion) را عرضه خواهد کرد. این به روزرسانی بزرگ‌ترین آپدیت اورواچ در این مدت بوده و محتوای بسیار زیادی را به بازی اضافه می‌کند.

جزئیات به روزرسانی اورواچ ۲

مأموریت‌های داستانی

از بازی اورواچ ۲ انتظار می‌رفت که تفاوت زیادی با عنوان اول داشته باشد. با این حال این بازی از زمان عرضه تنها یک نسخه متفاوت از همان بازی اول بوده که شما به طور کامل به قهرمانان دسترسی ندارید! حال بلیزارد با اضافه شدن مأموریت‌های داستانی در تلاش است تا تنوع و عمق بیشتری در بازی خود ایجاد کند.

مأموریت داستانی در مورد یک قدرت جدید به نام نول سکتور (Null Sector) است. بشریت و آمنیک (Omnic) از زمان فاجعه‌ای آمنیک‌ها رابطه خوبی باهم ندارند. به همین دلیل بود که گروه اورواچ هم بوجود آمد. حال سال‌ها پس از ماجرای بازی اول و از بین رفتن گروه اورواچ، یک قدرت جدید به نام نول سکتور بوجود آمده است. این دشمن یک حمله‌‌ی جهانی را آغاز کرده و در تلاش است تا آمنیک‌ها را بدزدد.

حال نوبت تیم اورواچ جدید است تا دنیا را از این فاجعه نجات داده و جلوی نول سکتور را بگیرد. به همین دلیل است که مأموریت‌های داستانی در این بازی بوجود آمده است. کاربران می‌توانند این مأموریت‌ها را به تنهایی انجام داده یا اینکه به صورت همکاری با دوستان خود دنیا را از دست نول سکتور نجات دهند.

به روزرسانی جدید اورواچ 2

رویداد همکاری جدید

در کنار مأموریت‌های داستانی یک رویداد همکاری جدید نیز به این بازی اضافه شده است. به این شکل که کاربران با همکاری یکدیگر نقشه کینگز رو (Kings Row) را گشته و مناطق جدیدی را کشف می‌کنند. در کنار آن شما موارد بسیار زیادی را در این نقشه پیدا خواهید کرد که داستان اورواچ و شخصیت‌ها را بیشتر به شما توضیح می‌دهند.

حالت رقابتی جدید Flashpoint

در آپدیت حمله ما شاهد اضافه شدن یک حالت جدید به بازی اورواچ ۲ هستیم. این حالت مخصوص بخش بازیکن علیه بازیکن (PvP) بوده و هیجان تازه‌ای را به بازی اضافه می‌کند. این حالت دارای دو نقشه خاص است که بزرگ‌ترین نقشه‌های اورواچ تا الان هستند. بازیکنان در این حالت باید تلاش کنند تا کنترل منطقه‌های مهم نقشه را بدست بگیرند. این منطقه‌ها فلش پوینت (Flashpoint) نام داشته و در کنار بدست آوردن، بازیکنان باید از آن دفاع هم بکنند.

حالت جدید Hero Mastery Mode

مهم نیست که شما از کاربران قدیمی بازی اورواچ بوده یا یک تازه‌کار باشید. در این بازی یک سیستم جدید به بازی اضافه شده تا شما با قهرمان مورد علاقه خود بیشتر کار کنید. یک حالت جدید به نام هیرو مستری (Hero Mastery) به بازی اضافه شده که به کاربران اجازه می‌دهد تا توانایی‌های جدیدی برای قهرمان مورد علاقه خود بدست بیاورند.

در این حالت تمرین‌های اختصاصی برای هر قهرمان در نظر گرفته شده که بازیکنان با شرکت در آن‌ها می‌توانند کارهای بیشتری با قهرمان خود انجام دهند. در هر تمرین توانایی‌های شما سنجیده شده و کنترل شما روی یک کرکتر به چالش کشیده می‌شود. با هر توانایی جدید شما می‌توانید کارهای مختلفی در مبارزه انجام داده و از طرفی با تکمیل هر حالت تمرینی شما مهارت بیشتری بدست خواهید آورد.

به روزرسانی حمله در تاریخ ۱۹ مرداد (۱۰ اوت) امسال برای بازی اورواچ ۲ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما