سی‌امین شخصیت Overwatch اسماً درمان می‌کند

امیرحسین میرزایی ۸ اسفند ۱۳۹۷ | ۱۷:۱۵ ۱۰ دی ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
شخصیت Baptiste بازی Overwatch

شرکت بازی‌سازی بلیزارد از سی‌امین قهرمان بازی Overwatch رونمایی کرده است. این شخصیت جدید که «باتیست» (Baptiste) نام دارد، در کلاس شخصیت‌های پشتیبان بازی جای می‌گیرد یا در واقع یک هیلر است.

باتیست با اینکه به عنوان یک شخصیت پشتیبان و هیلر به بازی اضافه شده، ولی توانایی‌های حمله‌ی خوبی هم دارد. این شخصیت جدید در عین درمان هم‌تیمی‌های خود، می‌تواند حتی قدرت حمله‌ی آن‌ها را هم بیشتر کند؛ طوری که بدون شک بلیزارد برای بالانس این شخصیت، با چالش‌های مختلفی برخورد کرده است.

قدرت Immortality Field باتیست شاید قوی‌ترین توانایی داخل بازی باشد.

سلاح اصلی باتیست، یک تفنگ اتوماتیک است که صدمه‌ی زیادی هم وارد می‌کند. باتیست یک موشک انداز هم دارد که پس از برخورد، محدوده‌ی مشخصی را پوشش می‌دهد و تمام هم‌تیمی‌های داخل این محدوده را درمان می‌کند. خود باتیست در این محدوده درمان نمی‌شود.

قدرت دیگر باتیست، به اسم محدوده‌ی نامیرایی (Immortality Field)، شاید یکی از قوی‌ترین توانایی‌های داخل بازی باشد. باتیست با این توانایی خود، از مردن هم‌تیمی‌های خود جلوگیری می‌کند؛ طوری که هم خود باتیست و هم دیگر افراد تیم، در محدوده‌ی مشخصی و برای زمانی کوتاه، خط سلامتی‌شان پایین‌تر از مقداری مشخص نمی‌‌آید. تیم مقابل می‌تواند دستگاهی که باتیست برای این قدرت خود پرتاب کرده است را نابود کنند.

حرکت ویژه‌ی باتیست یک دیوار بزرگ است که قدرت صدمه و درمان هم‌تیمی‌ها را دو برابر می‌کند.

شخصیت باتیست اهل هایتی است و صداپیشه‌ی او هم مثل دیگر شخصیت‌های بازی اورواچ، دیالوگ‌هایی به زبان هایتی ضبط کرده است.

می‌توانید در ادامه، تریلری که برای معرفی داستان شخصیت باتیست منتشر شده است را ببینید.

شخصیت باتیست همین حالا در سرورهای تست بازی Overwatch قابل بازی است. زمان مشخصی برای عرضه‌ی نهایی این شخصیت ارایه نشده است.

منبع: Blizzard

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما