رویداد Storm Rising از امشب در Overwatch شروع می‌شود

امیرحسین میرزایی ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۵ ۲۷ فروردین ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رویداد Storm Rising بازی Overwatch

بلیزارد با انتشار تریلری، از مراسم سالانه‌ی بازی Overwatch در ماه آوریل رونمایی کرده است. مراسم Archives که دو سال گذشته هم برگزار شده بود، امسال با حالت بازی جدید و مجموعه‌ای جدید از لباس‌ها و آیتم‌ها، بازخواهد گشت. مراسم امسال Storm Rising نام گرفته است و همانطور که انتظار داریم، با حالت جدیدی که به صورت PvE برگزار می‌شود همراه است.

رویداد Storm Rising از امشب یعنی ۱۶ آوریل شروع می‌شود و تا روز ۶ ماه می ادامه خواهد داشت.

مرحله‌ی جدید Storm Rising از چهار بازی‌کننده می‌خواهد که به کمک یکدیگر با مجموعه‌ای از دشمنان مبارزه کنند و نهایتا هم غولآخر مرحله که شخصیت Doomfist است را از بین ببرند. هدف مرحله، پیدا کردن یکی از مجرمان گروه Talon به اسم ماکسیمیلیان است.

شخصیت‌هایی که در مرحله‌ی Storm Rising در دسترس خواهند بود و بازی‌کننده‌ها باید یکی از آن‌ها را انتخاب کنند، Winston و Mercy و Genji و Tracer هستند. تریلر منتشر شده از بخش Storm Rising تمام و کمال هم جریان مرحله را به تصویر نمی‌کشد، ولی این طور که به نظر می‌رسد با یکی از طولانی‌ترین و متفاوت‌ترین حالت‌های PvE بازی طرف هستیم.

بلیزارد چند روز گذشته را مشغول رونمایی از لباس‌های مختلفی که قرار است در رویداد Storm Rising به بازی اضافه شوند، بوده است. لباس‌های زیادی برای شخصیت‌ها طراحی شده است که می‌توانید تعدادی از آن‌ها را در پایین ببینید.

رویداد Storm Rising از امشب یعنی ۱۶ آوریل شروع می‌شود و تا روز ۶ ماه می ادامه خواهد داشت.

در طول این مراسم، نه تنها می‌توان مراحل قبلی رویداد Archives یعنی Uprising و Retribution را تجربه کرد، بلکه حتی می‌توان لباس‌ها و آیتم‌های رویدادهای سال گذشته را هم خریداری یا در لوت باکس‌ها پیدا کرد.

می‌توانید در ادامه تریلر رویداد Storm Rising را ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما